Skocz do zawartości
Nerwica.com

off top


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Arus082 napisał:


😕Forum to nie jest dobre miejsce, żeby stawiać takie diagnozy, to może tylko zrobić lekarz.

 

Takie fora jak to są wyraźnie szkodliwe. Niby nic strasznego żarty, dowcipy. Kiedyś byłem na podobnym forum dla kucyków pony któe ktoś podał na innym forum gdzie też były żarty i dowcipy. Co tam zobaczyłem to zobaczyłem. Nieważne. Dziś wiem, że świat to straszne miejsce.

to był mój ostatni post na tym forum. nie widzę sensu pisania w miejscu gdzie nie mam dostępu i własności do tego co po sobie pozostawiam. a że jest to forum o chorobach - jest to wyraźnie zastanawiające?

Edytowane przez one man show

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@abcZdrowie , @Heledore , @shadow_no @*Monika* @Lilith

Proszę o małą interwencję. Banda trolli się tu zebrała, gnębi autorkę tematu i utrudnia dyskusję.

Użytkownik Kalebx3 Gorliwy jest też napastliwy w innych topicach.

Edytowane przez psychosceptyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, psychosceptyk napisał:

Proszę o małą interwencję.

psychosceptyk

 szefuńciu ,czy zadowoliło by Cię , jeśliby mnie rozstrzelali ślepakami , czy wolisz ucięcię jaj na gilotynie ?

 jakoby się stać miało, a kara na mnie  miała sie wypełnić, niech wykonają to oficerowie , nie jacyś podrzędni szeregowcy i pamiętajcie w opisie winy wpiszcie " gnębił autorkę tematu , utrudniał dyskusję , i niekiedy nawet używał brzydkich słów , co to nie godzi na głos ich wymawiać , co by nie siały poruty antyspołecznej .

 Szefie , wybacz , nasz racje NAJLEPIEJ Z TYM PROBLEMEM UDAĆ SIE DO RODZICÓW , A JESZCZE LEPIEJ ,ŻEBY  OWI RODZICE  BYLI  PSYCHIATRAMI LUB ZNACHORAMI LUB EGZORCYSTAMI LUB WOŹNYMI W SZKOLE  PODSTAWOWEJ  !!! HIP- HIP HURA . 

 Jak TAM  zdrówko szefie ? 

zA MAŁO LITU CHYBA ŻEŚ DZISIAJ PRZYJĄŁ ?

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, z o.o. napisał:

Po prostu nie lubię, jak ktoś sobie kpi z mojej choroby.

Nikt sobie nie drwi z Twojej choroby. Wyluzuj... Znam przypadek człowieka któremu pojawiła się psychoza... co prawda po alko ale... Wyglądało i było to dziwne i trochę analogicznie do tego opisu.

I co? Też mnie oskarżysz o drwiny? Wyluzuj. Twoja choroba nie zwalnia Cię z szacunku do innych. Ogarnij się!

 

@Kalebx3 Gorliwy

Oj, myślę że tytułowanie mnie szefem to głęboki mezalians. Z takim podejściem do otoczenia i poziomem kultury... Za wysokie progi dla ciebie. Pokrzycz sobie, powyżywaj się...Z takim podejściem długo tam zostaniesz no nie?  No i często będziesz wracać... jeśli kiedykolwiek wyjdziesz... Chronią cie mury szpitalne? Mnie mojego domu. Chwalisz się w innych tematach śniadankiem w postaci tabletek? Ja dziś jadłem przepyszną carbonare i piłem pyszne cappuccino. Jak tam widok za oknem? Kraty? Ojjj... u mnie za oknem deptak z pięknymi kwietnikami i ludzie z zakupami i dziećmi. 🙂 Smacznych tabletek. 🙂

Edytowane przez psychosceptyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, z o.o. napisał:

@psychosceptyk po prostu tak reaguję za każdym razem, jak ktoś pisze niestworzone rzeczy, które brzmią bardziej jak wygłupy ze schizofrenii i pacjentów niż opis prawdziwej choroby.

Po prostu komuś ubliżasz i żalisz się że wydaje się Tobie że ktoś ubliżył Tobie.

A gdyby Ci tak ktoś po prostu złamał nos bo myślałby że krzywo na niego patrzysz? Byłoby to ok?

Edytowane przez psychosceptyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, psychosceptyk napisał:

Chronią cie mury szpitalne? Mnie mojego domu. Chwalisz się w innych tematach śniadankiem w postaci tabletek?

-tak , tak dobre tabletki , dużo ich jeść , i wtedy być zdrowym jak kanadyjski drwal /

- tak wyżywać się , jebać mongołów ,,, 

 ,,, i pamiętaj ,że najgorsze kraty są we łbie( gdzie byś nie mieszkał ) , nawet jak jadłeś dziś na śniadanie jakieś włoskie pomyje .  A po Twoim cappuchino to bym się porzygał ( tak je lubię ) . Po swoim cappuccino też bym hafta puścił siarczystego . W dupę , i tak Cię zjedzą robaki , koniec końców !!!aaaaa eeee😛

Mnie robale nie zjedzą , bo się potrują szkodniki pierdo---lone !

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 ,,, i pamiętaj ,że najgorsze kraty są we łbie( gdzie byś nie mieszkał ) , nawet jak jadłeś dziś na śniadanie jakieś włoskie pomyje .  A po 😛

 

Wierzę na słowo. Jesteś tego przykładem. Dużo tych krat w twoim życiu. Zupełnie jak u małpy w zoo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Abigail_1Sm25 napisał:

@Kalebx3 Gorliwy, chyba najbardziej kompetentni są woźni / woźne w szkole 🙂 wezwać takiego do domu i z miotłą pogoni potwora z pokoju 😀

dokładnie , toż cały czas to co niektórym "włochom" tłumaczę . Prosto i konkretnie , miotłą po łbie, i aaaaa sio  i spokój mi tu mongoły i nieznośne dzieciaki i potwory nocne, zmory jadowite , psychiczne kutafony ,,, w dupę jeża, precz szantrapy, zwidy , manidła mazidła   . Najlepiej to wcześniej na potwory to tę  miotłę umoczyć w święconej wodzie ,,, efekt murowany .;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam ten temat.. czytam posty tu, no i szczerze mówiąc (pisząc szczerze) raczej podpisałabym się pod tymi krytycznymi postami. również uważam, że to jakaś bajka, przegięcie trochę - post logiczny i składny a opis jak z jakiegoś niby-horroru dla nastolatków. ja się nie dziwię, że ludzie, którzy zmagają się z CHOROBĄ reagują złością na tego typu bajki.. 

z drugiej strony, jeśli naprawdę napisała to nastolatka, to tez z krytyką bym nie przesadzała - bo może fantazja, może jakies zaburzenia lękowe (no wiecie - była sama w domu, że strach itd. a umysł figle płata), zmierzam do tego, że to niekoniecznie świadome i celowe drwienie sobie z choroby, choć i tak być może.

może to jakiś akt twórczy też ;) (w sensie, że opowiadanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fifikse napisał:

tak sobie czytam ten temat.. czytam posty tu, no i szczerze mówiąc (pisząc szczerze) raczej podpisałabym się pod tymi krytycznymi postami. również uważam, że to jakaś bajka, przegięcie trochę - post logiczny i składny a opis jak z jakiegoś niby-horroru dla nastolatków. ja się nie dziwię, że ludzie, którzy zmagają się z CHOROBĄ reagują złością na tego typu bajki.. 

z drugiej strony, jeśli naprawdę napisała to nastolatka, to tez z krytyką bym nie przesadzała - bo może fantazja, może jakies zaburzenia lękowe (no wiecie - była sama w domu, że strach itd. a umysł figle płata), zmierzam do tego, że to niekoniecznie świadome i celowe drwienie sobie z choroby, choć i tak być może.

może to jakiś akt twórczy też ;) (w sensie, że opowiadanie).

 

Mój sąsiad widział "przeźroczyste r***ające się psy" - to też oburzająca prowokacja wymierzona w chorych schizofreników?

Miał psychozę, był alkoholikiem.

Czy  należy linczować ludzi za domysły? Do tego jeszcze drwiny z ludzi którzy chcą pomóc.

Widzę też że moderacja działa bardzo opieszale... Mam nadzieję że polecą perm bany. To jest chore.

Edytowane przez psychosceptyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@psychosceptyk no nie przesadzajmy. nie sądzę by ktoś tutaj zasługiwał na bana, bo niby za co? za to, że wyrazili jakieś tam swoje zdanie, że poczuli się urażeni? bez przesady. w sumie mowa o ludziach, którzy z tego co wiem są/piszą tu od lat i chyba każdy wie, że bez powodu tutaj nie są, no ale...

sama (też) "mam konto od lat" choć niewiele piszę (jak po ilości moich postów widać ;)) ale kojarzę tych ludzi - to nie jakieś trolle przecież..

a posty pewnie i tak do kosza przeniesione zostaną więc spoko ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fifikse napisał:

@psychosceptyk no nie przesadzajmy. nie sądzę by ktoś tutaj zasługiwał na bana, bo niby za co? za to, że wyrazili jakieś tam swoje zdanie, że poczuli się urażeni? bez przesady. w sumie mowa o ludziach, którzy z tego co wiem są/piszą tu od lat i chyba każdy wie, że bez powodu tutaj nie są, no ale...

sama (też) "mam konto od lat" choć niewiele piszę (jak po ilości moich postów widać ;)) ale kojarzę tych ludzi - to nie jakieś trolle przecież..

a posty pewnie i tak do kosza przeniesione zostaną więc spoko ;)

 

Za to że ubliżają i drwią z innych. I co że mają tu od dawna konta? Na ich miejsce mogą się pojawić inne? W czym problem?

To forum ma pomagać ludziom i pozwalać na wymianę opinii a nie narażać na bycie zwyzywanym i upokarzanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś napisze, że widzi tęczowe jednorożce to co, też będziecie się nad nim użalać, że taki biedny, że biegiem do psychiatry i w ogóle? przecież to jawna kpina w żywe oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, z o.o. napisał:

jak ktoś napisze, że widzi tęczowe jednorożce to co, też będziecie się nad nim użalać, że taki biedny, że biegiem do psychiatry i w ogóle? przecież to jawna kpina w żywe oczy

Ta osoba pytała co ma robić. Nie rozumiesz? To może zabawimy się w wyśmiewanie Ciebie? To na prawdę szmaciarskie zachowanie. Pojawia się zagubiony i jeszcze niedojrzały dzieciak a banda niedowartościowanych i zadufanych w sobie ludzi robi sobie z niej spluwaczkę. Bo? Bo coś się jednemu albo drugiemu wydaje. Bo w necie kozak i może się dowartościować. Szanujmy się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, psychosceptyk napisał:

Za to że ubliżają i drwią z innych. I co że mają tu od dawna konta? Na ich miejsce mogą się pojawić inne? W czym problem?

To forum ma pomagać ludziom i pozwalać na wymianę opinii a nie narażać na bycie zwyzywanym i upokarzanym.

no niby tak, ale właściwie to też podpisać się mogę pod tym co napisała sailorka.. sama wielokrotnie na innych forach (lub na "innym forum" na którym pisałam od lat, które w tej chwili już nie istnieje) reagowałam w podobny sposób na tego typu tematy/posty.

kurcze.. trudno to wytłumaczyć własciwie ale naprawdę denerwujące jest czytanie czegoś.. tzn. moze inaczej, bo ja to widzę (często widziałam) w ten sposób, że przychodzi na forum jakieś (za przeproszeniem) szczenię ZAFASCYNOWANE "chorobą psychiczną" jako czymś (w oczach takiego dzieciaka) niesamowitego, innego, wyjątkowego (bo się filmów dzieciak naoglądał itd.) no i próbuje się przedstawić jako tego niby "niesamowitego, innego, wyjątkowego" właśnie, nie zdając sobie w ogóle sprawy czym w ogóle jest schizofrenia (czy zaburzenia psychotyczne tak w ogóle) ... wqr*iało mnie to niesamowicie a z biegiem czasu coraz mniej jednak (już) ... tzn. rozumiem szczenięcą potrzebę WYJĄTKOWOŚCI, zaistnienia. nie przesadzajmy. jeśli to fantazja to (jako dzieciakowi) wybaczyć trzeba, a jeśli to prawda (w co sama, jak już napisałam, watpię, no ale niczego wykluczyć nie można więc...) to i tak na forum pomocy nie znajdzie - do rodziców z tym (jak juz napisane zostało) do psychiatry itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×