Skocz do zawartości
Nerwica.com

lewica a metal


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Czy można być lewicowy i słuchać metalu.Który się ociera o aryjską dumę i pogaństwo.

Carlosbueno,Ty najlepiej wytłumaczysz.

Bo inni będą sobie pawiana robić

A co ma metal to poglądów politycznych. Znałem wielu metalowców katolików, którzy słuchali jego satanistycznej wersji i jakoś se radzili.  Nie ma co upolityczniać życia na siłę , ale niektórzy się jak widać w tym lubują.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiejskifilozof bądź dumnym Aryjczykiem, poganinem, słuchaj metalu, ale pierd*l lewicę. 

Lewica jest przestarzała, wybierz ULTRA RADYKALNĄ LEWICĘ -> https://strajk.eu/niemcy-powstaje-radykalna-lewica-przeciwna-imigracji/

Sam pomyśl, lepiej jest być ultra radykalnym lewicowcem, niż takim zwykłym :classic_blink: :classic_biggrin:

Zwykły lewicowiec nie ma najmniejszych szans w starciu z dumnym Aryjczykiem, poganinem, radykalnym lewicowcem o_O

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Liber8 napisał:

Sam pomyśl, lepiej jest być ultra radykalnym lewicowcem, niż takim zwykłym

Nie widzę w tym żadnego radykalizmu, wręcz odwrotnie zdrowy rozsądek. Ta cała miłość do imigrantów dotyczy głównie oderwanych od rzeczywistości elit a nie zwykłych Niemców również tych  zwolenników państwa opiekuńczego, które to może być rozsadzone przez masową migrację nierobów.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ALE JA JESTEM ZA PRAWEM DO ABORCJI,CO  DO TEGO BY HOMO BRALI ŚLUBY

Wyobraziłam sobie wiejskiego w piekle, potraktowanego tłuczkiem do mięsa i obsmażanego równomiernie z jednej (za aborcję) i z drugiej (za homo) strony. Ciekawe, jaki kotlet by wyszedł :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałam tej Twojej piosenki, dałam radę 3 minuty. Instrumenty niezłe, ale nie postarali się przy miksowaniu, można było z tego więcej wyciągnąć. Ale wokal mnie powalił 😉 jednak nie ma to jak growl Akerfelda. Bardzo wybredna jestem. Dla mnie istnieją jedynie Dream Theater i Opeth 😍. Płyta Storm Corossion, trochę Cynic, pierwsza płyta Anathemy do dołowania się.

Z innych Grzegorz Turnau i Jetro Tull.

Z klasycznej też wybiórczo, J.S. Bach, bardzo polecam posłuchać wykonań Dowlanda, np. Flow my tears.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×