Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc


pierral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i jestem mężczyzną

Postaram się wypisać wszytko to, co mi leży na sercu oraz proszę o pomoc co mogę z tym zrobić

Zyję w ciągłym stresie. Moja ambicja mnie dopadła, zawsze chcciałem mieć wszytko w szkole perfekcyjnie i być najlepszym. Po zakończeniu roku szkolnego objawy się nasiliły, zaczęło się od chęc konwersji międzychrześcijańskiej. Ja, pewny swojej wiary zacząłem mieć bluźniercze myśli, myślałem o diable, podważałem dogmaty itd...

Jednak, ustąpiło to po jakimś miesiącu. Potem uderzyło w kapłaństwo. Cały czas coś mi mówiło, że mam iść na księdza, mimo że starałem się to odgonić, myśleć o czymś innym, zacząłem cały czas sie modlić aby przeprosić Boga itd. Potem zacząłęm się bać że skończę na wózku, nikogo nie znajdę, zacząłem się doszukiwać chorób. Aż pewnego dnia, z dnia na dzień dostałęm myśl ze jestem gejem. Zawsze pociągały mnie kobiety, nawet przelotnie miałem "dziewczynę" w wieku 13 lat, choć to było dla szpanu głownie

Zacząłem wymyślać ze to, że lubię o siebie dbać, staram się dbać o cerę aby nie dostać trądziku to oznaki pedalstwa. Sprawdzałem się, czy rzeczywście pociągają mnie kobiety.

Minęlo po tygodniu. Teraz boję się ze zostanę transseksualistą. Nigdy wcześniej o tym nie myślałem, czułem się mężczyzną, ćwiczyłem, nie przebierałem się w damskieubrania. Jedynie co robiłem "babskiego" to malowałem blizny na twarzy po trądziku. Cały czas ta myśli nie daje mi spokoju i budzi we mnie odrazę i dyskomfort. POdoba mi się moje aktualne ciało, wcześniej wyobrażałem sobie jakim bedę ojcem, mężem, a teraz to

 

czy mogłby mi ktoś pomóc? jak trzeba opiszę bardiej szczegółowo

pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×