Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
DrownedSoul00

Psychiatryk Tworki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jakie macie doswiadczenia z tym szpitalem?? nigdzie nie ma obiektywnych opinii, a jak zakladam temat to usuwają mi (tutaj też) jakiś spisek? czy może jest tam tak źle że każdy gorszy wpis śledza ww necie i usuwany jest?? dziwne... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tworki patologia.Na detoksach gorzałkę przez kraty w oknach piją za pomocą słomki,lub wnoszą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witaj,

To normalny szpital psychiatryczny.Jak chorzy chcą sobie robić krzywdę to zawsze znajdą sposób.Jest swoboda w wyborze szpitala.Nie kieruj się bzdurnymi opiniami ale konkretną chorobą,dostępnym miejscem,bliskością domu itd.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok hmm ja na ogólnopsychiatryczny ze niby ma być "normalniej" ale kto wie : p chce sie leczyc.. a nie pogłębiac stan i tak beznadziejny a byłem w kilku i niestety wszystko się tylko utrwaliło  i zawaliło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jakie są tam warunki np odziały 2 be jakiś? ludzkie ? czy jak zawsze obdrapane sciany, i stare meble które ledwo co spełniaja funkcje, smierdzacy wc ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:x nikt nie był a niektórzy dają opinie że jest OK bezsensu.. ten internet faktycznie niepotrzebny do niczego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

zmień nicka na bardziej przyjaznego, może ktoś odpowie. Takie wulgaryzmy w nicku zniechęcają do dialogu. 

Zgadzam się 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm, no fakt mógłby urazić choć dla mnie to tylko obrażenie siebie, założyłem konto pod wpływem wsciekłości 

ale nie wiem czy samemu da rade zmienic, nie jestem admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie byłam w Tworkach.

Kilka dni temu wysłałam do niej bez problemu PW. Na głównej stronie forum, na górze po prawej stronie klikasz w kopertę, "napisz nową wiadomość". Pojawia Ci się wszystko. Jako adresata wpisz @Lilith. Powinno działać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że da się też inaczej. Na górze po lewej dajesz przeglądaj --> administracja --> Lilith (napisz wiadomość)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, już się udało hmm cóż - nie jade tam bo nie wiem co mnie czeka a bardzo źle reaguje na zmiany o których "nie wiem jakie by mogły być"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to już wiem jak tam jest, i wróciłem... daleeko od noszy od noszy najdalej, nie choruj omijaj szpitale 😐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi