Skocz do zawartości
Nerwica.com

GVM jak ludzie odbierają taką muzykę?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

GVM to obróbka filmików polegająca na dopasowywaniu scen z filmiku tak by współgrały z muzyką. Podoba się Wam coś takiego? Jak to odbieracie? :classic_smile: 

Osobiście takie teledyski dodają mi powera i to podwójnego. Dzieje się tak dlatego, że jak kiedyś grałem w rpg (cała seria Final Fantasy w moim przypadku) to odczuwałem intensywne emocje - smutek, żal, rozpacz, szczęście, cała gama uczuć pozytywnych i negatywnych. I teraz oglądając tak zmontowany teledysk, tamte wspomnienia wracają. Czasem taka muza daje porządnego kopa, a czasem zakręci się łezka :classic_blush:

Postaram się tu co jakiś czas wrzucić kawałek. Śmiało możecie zapodawać swoje propozycje, niezależnie od wieku, rodzaju gry i typu muzyki.

 

Teraz krótki artykuł o 82 letniej babci, a potem kilka filmików, ciekawe co by powiedziała ta babcia na muzykę GVM? Jestem pewien, że byłaby zachwycona :classic_biggrin:


 

Cytat

 

82-letnia babcia kocha grać na konsoli w Wiedźmina 3 i Final Fantasy XV. "Zaczęłam o 19, nagle spojrzałam na zegar i już była 5 nad ranem".

82-letnia mieszkanka Buenos Aires spędza swoją emeryturę grając na konsoli. Do ulubionych gier Isabel Martinotti należą m.in. Final Fantasy XV oraz Wiedźmin 3. - Moi znajomi oraz moja córka mówią mi, że jestem za stara by grać na konsoli. Jednak, gdyby sami zaczęli grać, to zobaczyliby, że to świetny sposób by pozbyć się problemów. Ponadto ćwiczy umysł, ponieważ trzeba myśleć i rozwiązywać wiele zadań w trakcie rozgrywki – tłumaczy Argentynka. 
http://www.gazetalubuska.pl/gry/a/82letnia-babcia-kocha-grac-na-konsoli-w-wiedzmina-3-i-final-fantasy-xv-zaczelam-o-19-nagle-spojrzalam-na-zegar-i-juz-byla-5-nad,13249802/

 

 

 

🖤

💝

 

💕

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedziałem że to ma taką nazwę.   Dla mnie to po prostu świetnie zrobiona sklejka /teledysk.
 

W dniu 25.08.2018 o 10:18, Liber8 napisał:

na dopasowywaniu scen z filmiku tak by współgrały z muzyką.

dokładnie tak.

Co ciekawe robią to zwykli ludzie ,pasjonaci jakiegoś tematu/zespołu i wychodzi to lepiej niż gdyby to zrobił komercyjny producent :great:.  Czasem można trafić na takie perełki.

W dniu 25.08.2018 o 10:18, Liber8 napisał:

takie teledyski dodają mi powera i to podwójnego.

tak ,to ma potężne jebnięcie !

PS: mnie japoński śpiew jakoś nie podchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×