Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć :)


psychosceptyk

Rekomendowane odpowiedzi

@psychosceptyk witaj! :) to mam pytanie, zapewne doświadczyłeś wielu przykrości i zawładnęło Tobą rozczarowanie, zapewne masz na to złoty środek, jestem ciekawy, co to takiego!

btw: zacytuję cię "... należę raczej do osób..." to dosyć słaba reklama Twojej wiedzy, jak sam nie jesteś pewien, czy jesteś czy jednak nie! no ale to tak poza nawiasem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć @distorted_level68 🙂

Cytat

to dosyć słaba reklama Twojej wiedzy, jak sam nie jesteś pewien, czy jesteś czy jednak nie! no ale to tak poza nawiasem!

Słaba ponieważ nie jestem ignorantem i liczę na to że czegoś się od Was dowiem. Lubię wymieniać się wiedzą i doświadczeniami.

Tu znajdziesz szerszy opis:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychosceptyk, znasz miejsce, forum gdzie można porozmawiać z ludźmi sceptycznie nastawionymi do psychoterapii i psychiatrii? Racjonalnie, dostrzegający pozytywy, ale też mankamenty? Ja mam wrażenie, że rodzi się jakaś sekta zatwardziałych fanów psychiatrii i psychoterapii nie znoszących absolutnie żadnej krytyki, własnych interpretacji itp. Mam wrażenie, że ludzie są przekonani, że w tych kwestiach koniecznie każdy musi myśleć tak jak oni i zgadzać się tylko z ich racjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×