Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ponowna kuracja lekami.


Michał97

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Od środy(15 sierpnia) biorę parogen(SSRI). Wcześniej brałem go przez rok w dawce 0,5 tabletki(10mg). Psychiatra mówił mi, że dawka jaką brałem nie miała prawa działać. Zalecił, abym zwiększył dawkę do 1 tabletki(20mg), następnie po tygodniu do 1,5 tabletki(30 mg), następnie po tygodniu do 2 tabletek(40mg). Mam skłonności do mocnej somatyki, hipochondrii, ale martwi mnie osłabienie, bóle w skroniach i ból głowy, ciężkie powieki, zmęczenie. Nie pamiętam jak zaczynałem kiedyś brać parogen czy wystąpiły takie objawy. Czy może to być to objawy powiększenia dawki? Czy należy, abym odstawił lek? Czy ktoś z Was ma/ miał podobne objawy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parogen brałem 2 tygodnie. Poszedłem do psychiatry i powiedziałem mu to co tu napisałem. Powiedział, że "trochę" pomogły, ale działania niepożądane wykluczają ten lek. Załamałem się, bo każdy dzień teraz to wegetacja i walka. Przepisał mi nowy lek dutilox(duloksetyna), dobrze byłem nastawiony. W piątek po 2 dniach brania, dziwnie się czuję. Dalej towarzyszy mi efekt bycia pijanym, śpię po około 10 godzin i dalej jestem po wstaniu zmęczony i chętny by dalej spać. Stawy mnie bolą, efekt jakbym był pijany, dalej mocne, a może mocniejsze lęki, brak chęci do życia, ograniczenia, mocno bijące serce, pustka, przytłumienie,derealizacja, ból w skroniach, dzisiaj wymiotowałem- pewnie z nerwów Biorę ten lek równy tydzień, boję się, że to co teraz mam to może być zespół serotoninowy. Czy ten lek mi szkodzi czy to normalne objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×