Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
bakus

Niedługo 30 a ja nadal sam… Wasze rady są żałosne i fałszywe. Okłamujecie i krzywdzicie ludzi.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, carlosbueno napisał:

A kto tu takie coś proponował?.  

Podejrzewam że facet o budowie maratończyka czyli niby fit cieszyłby się mniejszym powodzeniem niż typowy  brzuchacz. Ja zrezygnowałem z biegania wiele lat temu i tak jestem dość szczupły a bieganie odchudza najbardziej i odstrasza potencjalne kandydatki. 

Nie czytałem wszystkich postów w tym temacie jednak śledząc temat o samotności zauważyłem, że 90% osób tak robi. Sam często się do tego ograniczam jednak kiedy czuje się lepiej fizycznie staram się przełamać i nie raz się udaje. Mam nadzieje, że w końcu przyniesie to jakieś skutki.

Wiesz fit nie znaczy, że masz mieć samą skórę i kości. Ty tak to odbierasz, ale jednak w moim otoczeniu jest większość osób która ma wagę w normie i żyje w związkach. To raczej te osoby odstające od normy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki. Zwróć uwagę, że faceci po znalezieniu drugiej połówki bardzo szybko tyją, ale kiedy zaczynają swój związek wyglądają zupełnie inaczej. To też efekt lenistwa o którym pisałem wyżej. Co nie zmienia faktu, że każdy ma szanse na spotkanie swojego ukochanego/ukochanej i każdy z nas jest inny i ma inne oczekiwania. Ja piszę tylko o tym co z mojej perspektywy jest przy tym pomocne, ale nie koniecznie gwarantuje nagły sukces. Raz pójdę na trening i jutro kogoś spotkam albo odezwę się głośno i wyraźnie wśród znajomych w pubie i dziewczyny same do mnie przybiegną tak to nie działa. Długotrwałe wcielenie odpowiednich nawyków i przyzwyczajeń jednak może przynieść efekt który np wpłynie na naszą pewność siebie, a kiedy już zdecydujemy się zagadać może dziewczyna dzięki temu się nami zainteresuje? To tak jak z treningiem po kilku dniach nie masz efektów jednak po roku zaczyna się coś dziać.

Edytowane przez kazashi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi