Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek przed zasnieciem


Mario93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zmagam sie z olbrzymim lekiem, mianowicie gdy kladze sie spac mam olbrzymie leki przed zasnieciem, tzn bardzo ale to bardzo bym chcial zasnac ale nie potrafie, czuje ten lek, strach ze znowu wstane zmeczony, niewyspany a dodam ze pracuje fizycznie, dodatkowo takze mysli w stylu ze za chwile oszaleje, lub dostane chorobe psychiczna. Chwilami czuje ze wkrotce dostane atak paniki. To juz druga noc nie przespana, nie wiem co mam robic dodatkowo jestem za granica, nie mam z nikim pogadac. Jezeli jestem w Polsce takich objaw nie mam bo wiem ze nie musze nigdzie wstawac do pracy i fajnie sobie zasypiam natomiast tutaj jest calkiem odwrotnie... Nie wiem co juz mam robic, ten strach, te mysli to wszystko jest silniejsze ode mnie i nie potrafie sobie z tym poradzic. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mario,

Każda sytuacja powodująca lęk wymaga konsultacji u lekarza psychiatry.Lęk przed zaśnięciem to rodzaj fobii.Natrętne myśli o przykrej treści mogą być zwiastunem zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych.Możemy pogdybać.Lekarz postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie lub skieruje do psychologa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×