Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiana pracy? prośba o pomoc i poradę


Zagubiony27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.
Potrzebuję waszej pomocy.... głównie porad, spostrzeżeń i tego jak szukacie pracy? z jakich portali korzystaliście/korzystacie :Uśmiecha się:.
Sam mam 27 lat i chyba mam małe doświadczenie zawodowe..... nie licząc "śmieciówek" w CV moge pochwalić się pracą na produkcji(niecałe 3 lata)... tak wiem, to śmieszne, że w tym wieku tak wiele "się osiągnęło".
Co skłoniło mnie do napisania tego tematu? głównie to, że w aktualnej pracy powoli wysiadam psychicznie... nie radzę sobie z kilkoma osobami, które mnie wyszydzają itd. Z natury jestem spokojny i staram się, to ignorować, ale ile można? do tego dochodzi brak jakiejkolwiek możliwości rozwoju(stanowiska obsadzane po znajomości przez osoby min. z gorszym wykształceniem....ale kierownik, to dobry kolega także stanowisko się znajdzie żeby nie pracować na produkcji) + monotonia pracy przez którą moje poczucie własnej wartości spadło poniżej zera. Do tego dochodzi fakt, że niszczą mnie "ambicje" i czuję się źle z tym, że muszę pracować na produkcji , a wiem, że stać mnie na troszkę więcej. Powoli też zaczynam dostrzegać, to że się zmieniam.... w myśl "z kim przystajesz takim się stajesz" -> zdecydowana większość pracowników, to typowe "chamy" i "buraki".
Z dnia na dzień mam coraz bardziej dość tej cholernej pracy(żeby zarobić 2400 na rękę muszę przepracować 2 niedziele -> nie wiem czy to dużo czy mało, bo nie mam porównania z innymi pracami gdzie ma się "umowę o prace").
Najgorsze jest to, że powoli zacząłem się przyzwyczajać i myśleć, że przecież "lepszej" nie znajdę...
Proszę was o jakiekolwiek rady...

Edytowane przez Zagubiony27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powinieneś powoli zacząć szukać innej pracy lub najpierw pomyśleć o jakimś kursie. Jeżeli nie wiesz co chciałbyś robić, to warto udać się do doradcy zawodowego, który pomógłby określić priorytety dalszego działania. Możliwości jest wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×