Skocz do zawartości
Nerwica.com

No więc zrobiłem to - zniszczyłem życie swojej żony


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kleopatra napisał:

Żonę - ok, możesz sobie od biedy olać. A jak dzieci? Jesteś z nimi, rozmawiasz, przytulasz?

Oczywiście!! Tylko je już kocham 😍 😍 😍 Syn jest wrażliwy bardzo a córeczka jest bardzo kochana 🙂 Na razie dla dobra dzieci będziemy odgrywać nasze teatralne role. Czas pokaże co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kleopatra napisał:

Dobrze, że kochasz 🙂

Misiu, a czemu uważasz, że to dobre dla dzieci? Nie jest! One wyczuwają emocje, od razu poznają, że coś nie tak i tym bardziej będą zagubione!

Ja się chciałem wyprowadzić.. Misia prosi żebym został. Nie wiem może ona lepiej zna nasze dzieci i wie co dla nich lepsze.. Albo może dba o swój wizerunek żeby teście nie musieli nocą do kościoła chodzić bo im się córka rozwodzi.. Nie wiem. Nie szukam nikogo bo po kobiecie kac gorszy niż po jabolu. A ona niech robi co chce oby tylko nie pod tym dachem. To co lepiej powiedzieć że nara wziąć walizkę i pójść w pizdu? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagam od Was zrozumienia ani żeby Wam wszystko pasowało. To są moje przemyślenia. A może przejrzałem na oczy i zobaczyłem że misia jest po prostu kimś innym niż mi się wydawało przez te lata.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie podpisuję się pod słowami @mirunia. @Pawelt, spokojnie, to forum tak działa, wyrażamy swoje opinie i jesteśmy dość otwarci, niestety ta otwartość czasem boli. Też uważam, że kubeł zimnej wody by się przydał.

Przeczytaj tytuł, jaki nadałeś całemu wątkowi...

Edytowane przez Kleopatra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet zanieduje żonę latami a później się dziwi, że żona spojrzała na innego który poświęcił jej czas i uwagę. Jeżeli ją straciłeś to tylko dlatego, że przestałeś się strać. Może Twoja żona walczyła o Ciebie a ty tego nie zauważałeś aż w końcu zrezygnowała i tak się stało jak stało...jeśli nie jesteś w stanie tego naprawić.czy też znieść ...odejdź. Nie ty pierwszy, nie ostatni ale nie zaprzeczaj i nie próbuj zwalać teraz winy wyłącznie na żonę...sam w końcu przyznałeś na początku, że to Twoja wina a teraz przejrzałeś jej telefon i nie potrafisz tego znieść...bo co zobaczyłeś..??? Że inny facet potrafi jej pisać czułe słówka? Bo dba o nią? A gdzie ty byłeś i co robiłeśw tym czasie? Żadna kobieta nie odejdzie od mężczyzny który daje jej tego co potrzebuje...Żal mi Ciebie chłopie podwójnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adminie ratuj 🙂 😫😫 Zaraz wpadnie cały tabun kobiet i będzie lincz online 😅

Temat do zamknięcia bo bagno się robi 🙂 Dziękuję komentującym za wspaniałą dyskusje. Pozdrawiam i żegnam. Tak robię to co najlepiej potrafię drogie Panie,  uciekam. 

😂 😂 😂 😂 😂 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja decyzja, ale spokojnie. Wypowiada się to też na Twój temat mężczyzna. To nie jest lincz. Twoja żona nie zdradziła Cię ot tak, z czegoś to wynikło, o czym pisałeś w pierwszych postach. Jej nie zmienisz, możesz zmienić siebie, dlatego piszę o Tobie, a nie o niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawelt odmienne zdanie nazywasz bagnem a czego się spodziewałeś, że będę Cię klepać po pleckach i pisać jak mi żal?

Nie mój drogi...do pewnego momentu byłeś facetem z jajami a teraz wynieś naukę na przyszłość jeśli już Ci nie zależy na związku. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2018 o 10:21, Pawelt napisał:

A ja, pieprzony, samiec alfa chodziem jak kogut po domu.

Oprócz chodzenia po domu, samce alfa są dobre w ostrym seksie, mają świetne geny, dzieci na pewno będą zdrowe.

Co prawda gardzą czasem potrzebami i uczuciami kobiet, są beznadziejni pod wieloma względami, ale są bardzo sexy, wzbudzają pożądanie i ogólnie 10/10. 

Typowy alfa:

324756_1.2.jpg

 

Żona teraz prawdopodobnie zamieni Cię na  betę (B)

1496207649-1.jpg

 

B są pod wieloma względami gorsi od A. W pewnym wieku kobieta stwierdza, że ma dość A i wolałaby B.

B potrafią gotować, prać, sprzątać, coś tam zarobić, jednakże mają małe branie. W młodym większość Pań zabiega o względy A.

 

Oby tylko nie trafiła na kolejnego A, bo będzie mieć biedaczka przeje*ane przez kolejne 9 lat, ale wątpię by to przetrzymała, kopnie mu w du*ę już po 4,5.

 

Jestem Betą, i nie wiem czy chciałbym być Alfą, jak bym miał zjebać komuś życie, to już wolę być samotną betą. 

Nie traktuj tego jako atak, ani hejt, ale tak to wszystko mniej więcej działa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liber8, jak możesz! Aż się podnieciłam 🤣 Khal Drogo, samiec alfa, ostry seks 🤣 Faktycznie tacy to tylko do seksu, bo do normalnego życia to się nie nadają. Czy samiec alfa pierze swoją bieliznę? Zmywa naczynia? A czy kobieta samca alfa czuje się seksowna piorąc i zmywając? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra 

8 minut temu, Kleopatra napisał:

Czy samiec alfa pierze swoją bieliznę? Zmywa naczynia? A czy kobieta samca alfa czuje się seksowna piorąc i zmywając? 😁

Dobre pytanie, nie pierze bielizny bo mu pierze żona, naczyń też nie zmywa, zmywa żona, ogólnie jest traktowana jak "popychadło", a alfy chodzą po domu jak koguty :classic_dry:

5% społeczeństwa to Alfa, 95% Beta. 

Alfa robią z kobietami co chcą, posłużę się chamskim powiedzonkiem "alfa szmaci, beta płaci". Niestety drogie Panie tak działa natura, za młodu najlepiej dorwać Alfę, większość z Was o tym marzy. Czas wszystko weryfikuje i potem przychodzi kolega Alfa na forum się wypłakać, że był Alfą i się mu związek posypał. 

 

Żeby była jasność Bety nie lubią się z Alfami. 

Ależ popieprzony ten świat, Alfy nie mają pojęcia u uczuciowości kobiet, a One pragną ich najbardziej.

Bety się orientują w temacie, ale nie mają brania :mrgreen: To jawna niesprawiedliwość, podejrzewam, że to  wina Tuska.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×