Skocz do zawartości
Nerwica.com

bóle nóg


jaro1120

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 27 lat od kilku lat męczę się z bólami nóg. Bóle nasilają się przy stresie, zmęczeniu lub zdenerwowaniu. Obchodziłem już wszystkich możliwych lekarzy, których można łączyć z tą dolegliwością, wykonywane były tez konieczne badania, które mogły wskazywać na jakąś chorobę i nic nie wyszło. Lekarze mówią ,,jest Pan zdrowy,, nie sugerują żadnej choroby, ani zaburzenia psychicznego. Nikt nawet nie wspominał o wizycie u psychiatry. Tylko te ich zapewnienia można sobie wsadzić w buty skoro mam tak silne bóle, że z ledwością mogę wstać rano z łóżka i z ledwością funkcjonuję. Czasami ból jest tak silny, że gdyby mi ktoś zaproponował amputację kończyn to pewnie bym się zgodził.. leki przeciwbólowe, które mi przepisywali lekarze powodowały co najwyżej biegunkę, żaden nawet nie łagodził bólu. Wie ktoś czego to mogą być objawy? Czy jest w ogóle sens iść z tym do psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Może,jesteś gruby i dlatego

Nie mam nawet nadwagi, z resztą mogę leżeć w łóżku tydzień nie obciążając mięśni i stawów - niestety nie przechodzi. Już to przerabiałem.

Edytowane przez jaro1120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro 1120 ,

 jak dla mnie cierpisz na silną fibromalgię , którego osiowym objawem jest silny ból nóg .

 https://www.znanylekarz.pl/pytania-odpowiedzi/fibromalgia-2

leczenie pewnie jest trudne i długotrwałe , a na dodatek  bardzo skomplikowane i kompleksowe .

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2018 o 16:18, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 Jaro1120  idż z tym do Neurologa .

 

Już byłem prywatnie i to podobno  u dobrego, postukał młoteczkiem. Powiedział, że nie widzi problemów neurologicznych i wysłał do reumatologa. Nawet leków przeciwbólowych nie chciał wypisać ,,bo żołądka szkoda,,.  I tak się wszystko toczy od kilku dobrych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×