Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, które pozwolą myśleć optymistycznie?


barikello

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie i była tu cała masa takich tematów, ale chciałbym byście polecili mi jakieś dobre, ciekawe książki stricte pod moje problemy 😊 Macie tu masę propozycji w innych tematach, dlatego zależy mi, by wybrać sobie coś dla siebie. Jeśli ktoś z Was jakąś zna i będzie miał czas, by tu coś skrobnąć, to proszęęęęęę ładnie😉😁

1. Przede wszystkim coś - jak mówi temat wątku - szukam czegoś o tym, jak zmienić się z pesymisty widzącego świat w szarych barwach, w optymistę - coś jak poradnik pozytywnego myślenia😊

2. Coś nt. kompleksów, jak sobie z nimi radzić i jak je wyeliminować ze swojego życia.

3. Jak zwalczyć nieśmiałość, być wesołym, jak nauczyć się być bardziej rozmownym, zabawnym, jak sprawić by ludzie mnie polubili.

4. Wszelkie afirmacje i tym podobne...

I wszystko co mi się może przydać w moich problemach...

Za parę dni będę w Polsce i pochodziłbym do księgarni :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o książki psychologiczne, polecam "W co grają ludzie?" Erica Berne. Może nie jest to książka o nieśmiałości czy optymistycznym myśleniu, ale pomaga zrozumieć ludzką naturę.

Jeśli chodzi o coś na odmóżdżenie, również polecam fantasy. Może Achaja, Pan Lodowego Ogrodu, Trylogia Husycka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×