Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieogarnięcie


aguskaguska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam pomocy, ale niestety na razie jej nie znalazłam, więc piszę. Może ktoś z Was ma podobnie. Niestety, kompletnie nie potrafię ogarnąć swojego życia. Przeraża mnie tempo z jakim wszystko się dzieje i jakiego się wymaga we współczesnym świecie. Mam prawie 30 lat, a nie umiem sobie poukładać w głowie  swojego życia i totalnie nie wiem, co ze sobą zrobić. W pracy nie mogę zagrzać mniejsca dłużej, niż na kilka miesięcy. A to z powodu tego, że wszędzie, gdzie trafię, spotykam się z taką nienawiścią, że nie jestem w stanie jej znieść i po prostu się zwalniam. Staram się wszystko robić tak jak trzeba, ale i tak nigdy nie wychodzi i ludzie najchętniej wydrapali by mi oczy. Dlatego od jakiegoś czasu nie szukam pracy na etacie, tylko próbuję być freelancerką. Niestety, ciężko z tego wyżyć, a praca na etacie jest dla mnie po prostu nie do zniesienia. Próbowałam już różnych prac, od biurowej po produkcję i wszędzie ten sam problem. Jeżeli chodzi o znajomości poza pracą, to nie mam problemów. Czy ktoś z Was ma podobnie? 

Edytowane przez aguskaguska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo nigdy nie byłam skłonna do rywalizacji. Szkoda mi na nią życia:). Właśnie wolę komuś pomóc, niż z nim rywalizować. Jak tak się zastanawiam, to problem chyba polega na tym, że ciężko mi się połapać w zasadach panujących w pracy. Po prostu się gubię i jestem powolna, więc mają mnie za półgłówka i lenia do tego:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo np

Z pracy wysłali mnie w delegację aby zaprezentował swoje rzeczy takie jakie robię w pracy i wszystko zrobiłem nie tak i każdy jest na mnie zły i nie wiem jak z tego się wytłumaczyć masakra

Po prostu nie myślę przy pracy nie wiem jak z tym problemem poradzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×