Skocz do zawartości
Nerwica.com

?


DankaNatka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sa ludzie, ktorzy wychodza z nerwicy lub depresji na paroksetynie? 

Czy z choroby psychicznej mozna wyjsc? 

Ja od jakiegis czasu mam mysli ze chce cos zrobic komus i takie mysli niebylyby mi straszne bo mam nerwice, gdyby nie to ze nie potrafie odroznic czy to moje mysli przez to ze mam takie uczucie jakbym naprawde chciala i jest mi z tym zle i czuje lek na sercu a czasem nic nie czuje. Bardzo nie chce tych mysli ale nie moge przestac. Boje sie ze kiedys bede niepoczytalna albo naprawde jestem w stanie cos zrobic. Zawsze bylam dobrym czlowiekiem i nigdy czegos takiego nie mialam. Tak strasznie sie boje, ze moglam sie zmiebic w potwora bo tylko tak mozna nazwac kogos kto ma takie mysli. 

Musialam sie wygadac bo ciagle rycze a w domu jak o tym mowie do meza to on ze ja nie jestem w stanie muchy skrzywdzic i mowi olej to ale ja nie umiem olac.

Czy w nerwicy tez tak macie? 

W sensie ze nie potraficie odroznic czy to wasze uczucie czy przez chorobe? 

Czuje sie jak osoba psychiczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo jesteś na tej paroksetynie? Mi też zdarzały się myśli, że mogę komuś zrobić krzywdę, albo że stracę panowanie nad sobą i wpadnę w jakiś amok, choć wtedy akurat nie byłem na lekach. Kiedy masz następną wizytę u psychiatry? W każdym razie nie jesteś odosobniona na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×