Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezsenność ratunku...


estera1

Rekomendowane odpowiedzi

3 noc. Lekarz kazał mi wziąść 150ketrelu 30 mirtagen i jak nie zasnę 1 tabletkę imovane... Masakra coś ost kiepsko śpię. Chyba jestem uzależniona. Co bierzesz na sen? Już myślę aby gdzieś się do psychiatry ka zapisać. Miesiąc bez ani minuty snu? Niemożliwe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że spałem ale to był bardzo dziwny sen, bardzo płytki, jakby bardziej relaks bo byłem świadomy, moim zdaniem to nie był sen, po prostu zamykałem oczy i widziałem jakby bardzo wyraźne obrazy, ale byłem świadomy. Ja na sen biorę też kwetiapine i hydroksyzynę. Myślę, że przy bezsenności człowiek potrafi dużo bez snu wytrzymać na pewno więcej niż osoba zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja osoba zdrowa 1 nocy nie wytrzyma. Jakie dawki bierzesz? W środę mam wizytę w instytucie medycyny chińskiej. To co to się stało że w końcu zasnoles? Wziąłeś zolpidem? Martwi mnie ta bezsenność. Idąc spać zastanawiasz się czy zasniesz? Jak przez ten miesiąc zyles? Chodziłes do pracy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę tylko 15 mg, czyli jedną dużą łyżeczkę syropu. Myślę, że hydroksyzyna pomogła mi w końcu zasnąć, nie brałem zolpidemu tylko wtedy chyba relanium i hydtoksyzynę. Nie masz się co martwić, przez brak snu nic Ci się nie stanie przy bezsenności co innego jakbyś nie cierpiała na bezsenność i celowo unikała snu to myślę, że mogłabyś sobie organizm zniszczyć. Nie nie zastanawiam się czy zasnę, ten miesiąc był ciężki, nie chodziłem do pracy, ale miałem dość, byłem nerwowy, wszystko mi przeszkadzało, świat jakby zwolnił, rozmazywał się obraz i był wyjaskrawiony

Edytowane przez Mbleble1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wtedy nie. Teraz biorę amisulpryd do kwetiapiny jeszcze, ale on raczej nasennie nie działa. Dobrze, że nie musisz chodzić do pracy bo w takim stanie bez snu człowiek conajmniej połowe wolniejszy i bardziej tępy jest. No sprawność umysłowa i motoryczna zdecydowanie spada ;/ co do l4, no sam nie wiem, lepiej żebyś się nie męczyła ale sama zdecydujesz jak lepiej będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwetiapine wtedy brałem dużo 3-4 tabsy po 200 mg, teraz biorę 2-3 tabsy po 25 mg. Amisulpryd sam niewiem jak działa na mnie xd idąc spać najpierw myślę o pierdołach, nie liczę że zasnę raczej idę sobie poleżeć i wkońcu zasypiam. Czasami sobie wyobrażam też różne rzeczy albo sytuację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem idź do lekarza rodzinnego, powiedz, że nie umiesz spać, przepisze benzo jakieś, może akurat relanium tak jak mi i zaśniesz. Sam słyszałem, że małe dawki kwety działają nasennie a duże już nie ale ile w tym prawdy to niewiem bo na mnie działają równie dobrze nasennie duże co małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pecherzem niestety już nie pomogę mimo chęci, nie znam się kompletnie na tym. Jak masz dziecko to niestety wiesz jak to jest, jeszcze jak w wieku do 2.5 roku to już w ogóle ciężko będzie xd co do alkoholu, myślę, że też może pomóc zasnąć, oczywiśnie nie namawiam bo to jednak mało regenerujący sen ale jednak sen. Zawsze można się uchlać w trupa wtedy zaśniesz na pewno, ale chlanie do nieprzytomności jest głupie z powodu ryzyka zaksztuszenia się wymiocinami. No daj znać czy zasnęłaś rano, co do odwyku to moim zdaniem też dobry pomysł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że zasnęłaś. Jutro już powinnaś się czuć dobrze, z nastrojem i energią a dzisiaj spróbuj jeszcze kawy, energy drinków, herbat na pewno pomogą. Ile godzin spałaś? Nie idzie trzech bezsennych nocy odespać w jedną ale jutro już będzie dobrze

Edytowane przez Mbleble1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie zdażylo mi się nie spać 40 h, miałam tak kilka razy.

Ja problemy ze snem mam od 3 lat. Kiedys pomagała mi hydroksyzyna, teraz 100 mg ketrelu ani zolpidem nic nie dają.Dosłownie każdy mocniejszy lek działa przez kilka pierwszych dni,a po tygodniu uodparniam się na niego i guzik to daje.Jako tako śpie po mirtazapinie, ale moge brać ja max 2 razy w tyg., żeby nie przestała na mnie działać.

Mam problemy zzaśnięciem nawet do 5 rano, gdy zasne to już się nie wybudzam.Znalazłam na to metodę.Nawet gdy zasypiam nad ranem,to twardo ustawiam budzik na 7, 8 godzine i wtedy wstaje, nawet w wolne dni.Wtedy nie rozregulowuje się zegar biologiczny, bo jeśli budze sie o 12 w południe, to logiczne, że następnego dnia znów zasne nad ranem i tak robi się błedne koło.Nie mamy wpływu na to, o której zaśniemy, ale ważne jest, żeby wstawać zawsze o tej samej porze, nawet, gdy jesteśmy nieprzytomni.To mi pomogło i nie musze brać lekow co wieczór ,tylko doraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirzatapibe bierzesz dwa razy w tyg jakie dawki? Co w inne dni? Ja mam tak samo co wezmę do ust to na początku się później lipa. Nic na mnie nie dziala... Ciężko jest określić tak naprawdę ile spiny i o której zasypiam. Skąd masz takie problemy?bierzesz jeszcze jakieś leki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 2x relanium 10mg, 2x oxazepam 10mg, 2x heminevrin 300mg i śpię 12h A potrafiłem nie spać 7 nocy powaznie 7 nocy bez zmrurzenia oka. Jak już mam kryzys to mam w zapasie 2mg xanax do tego. Zawsze można 4pak wypić czy inne winko  też zmulic  ale rano kac.

Edytowane przez whiplash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×