Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ważne odkrycie w internecie ktore mi pomogło(mając nerwice), spójrz.


badlife13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede się rozpisywac na temat swojej nerwicy , powiem tak majac 18 lat jestem totalnie wyniszczona tą chorobą. Raz było lepiej raz gorzej przez 9 lat walki z moją nerwicą , od lekarza do lekarza - przynosiło to tylko chwilową poprawę , a objawow chorób- szukam nadal , dziś trafilam na ten filmk -http://blog.siegnijpozdrowie.org/2017/02/psychika-zdrowie.html , co o tym sądzicie ? bo ja osobiscie się w tym odnajduje. Nie jest tak że szukamy cały czas objawów a gdy juz się w jakichś odnajdujemy to je po prostu czujemy ???....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INTEL 1 napisał:

...a może na początek podaj poprawny link ...

Bez tytułu.png

http://blog.siegnijpozdrowie.org/2017/02/psychika-zdrowie.html?m=1 a teraz ? Zdziwiłam się bo parę razy sprawdzałam zanim wstawiłam czy jest okej. Jeśli  nie to po wpisaniu w google wpływ psychiki na zdrowie w zakładzce filmy jest ponad 50 minutowy filmik i jego miałam na myśli. Przepraszam za błąd 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@badlife13 tak 🙂 dzieki! 

Siła sugestii jest niesamowita!  jak najbardziej się z tym zgadzam. Ogolnie uwazam, ze sam efekt placebo jest super, bo on wlasnie pokazuje jak to jestesmy w stanie sami sobie pomoc (tzn. nasz organizm sam moze sprawic ze czujemy sie lepiej), tylko trudno nam to "zaindukowac" samemu - niestety 😕

U nas za to duzo lepiej ma się nocebo - dlatego standardem jest chyba u nerwicowców, czesto miec cała game efektów ubocznych o ktorys sie przeczytało na ulotce ;)  albo objawy najrozniejszych chorób o ktorych sie przeczyta w googlach.

Ja z kolei mialam kiedys taką sytuacje, że w nocy siegnelam po kawałek tabletki xanaxu. Za chwile poczulam sie super zrelaksowana, minał natlok mysli i bez problemu zasnelam. Rano zobaczylam, ze neichcacy wzielam inna tabletke - zaden tam xanax ani nic uspokajajacego :))) Ale efekt byl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nerwa napisał:

@badlife13 tak 🙂 dzieki! 

Siła sugestii jest niesamowita!  jak najbardziej się z tym zgadzam. Ogolnie uwazam, ze sam efekt placebo jest super, bo on wlasnie pokazuje jak to jestesmy w stanie sami sobie pomoc (tzn. nasz organizm sam moze sprawic ze czujemy sie lepiej), tylko trudno nam to "zaindukowac" samemu - niestety 😕

U nas za to duzo lepiej ma się nocebo - dlatego standardem jest chyba u nerwicowców, czesto miec cała game efektów ubocznych o ktorys sie przeczytało na ulotce ;)  albo objawy najrozniejszych chorób o ktorych sie przeczyta w googlach.

Ja z kolei mialam kiedys taką sytuacje, że w nocy siegnelam po kawałek tabletki xanaxu. Za chwile poczulam sie super zrelaksowana, minał natlok mysli i bez problemu zasnelam. Rano zobaczylam, ze neichcacy wzielam inna tabletke - zaden tam xanax ani nic uspokajajacego :))) Ale efekt byl!

Ogólnie mając teraz czas wolny zauważyłam coraz gorsze samopoczucie ,może za dużo czasu na "myślenie" no ale tylko osoba z nerwicą zrozumie jak ta druga się czuje ;). U siebie zaobserwowałam to ze po wizycie u lekarza który stwierdził że wszystko jest okej ,raz nawet po odesłaniu mnie ze szpitala spowrotem do domu wszystko jakby ze mnie zeszło ale to było chwilowe ,teraz wstyd się przyznać ale lipiec mija mi w domu ewentualnie kolo niego. Ostatnio zauważając u siebie brazowe przebarwienia na ciele i szukając w kochanym wujku Google wyszła mi rzadka choroba przy której trzeba brać leki do końca życia , oczywiście kolejne objawy również" zaowocowały" przez pare minut 😛 ehhhh na prawdę ciężko to wszystko momentami zrozumieć 🙂 teraz w sumie już nie mam siły nawet na ataki lęku po tych paru latach i przy sytuacji stresowej *głównie dłuższym kontakcie z ludźmi* oprócz szybkiego bicia serca i okropnego samopoczucia ,nie zapominając o checi ucieczki to już na nic więcej chyba nie mam siły. Zauważyłam tez ze ataki leku nasilają się po posiłku a brak trawienia *jako ze organizm podczas sytuacji stresowej skupia całe swoje siły na "walce" albo "ucieczce" dodatkowo to pogarsza. To się rozpisałam 🙂 ciekawi mnie Twoja historia (moja tak opisana w kawałeczku) i ogólnie osób wyswietlajacych. A co do filmiku obejrzałam i odrazu lampka w głowie żeby to tutaj umieścić 😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×