Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy schizofreni?


DankaNatka

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie wracam do moich starych maily  i tam pierwszy mail do znajomego... mialam wrazenie jakby ktos do mnie w nocy mowil i najlepsze jakby to byl glos mojego Taty i tak jakby mowil... podejzewam, ze to byli bardziej jak natretna mysl... bo nie bylam pewna tylko mialam wrazenie ale to bylow 2013 Roku.

Druga sytuacja... bylam sama w domu z dziecmi. Mowilam Pacierz i mojego synka wlaczyl mi sie bujak ktorego chyba wgl. Nie uzywalam. I gral i bujal sie. Tak sie wysyraszylam ze straszy w domu. Ale tlumaczylam sobie ze to zlisliwosc rzeczy martwych. Ze gdzies o pranie sie zablokowalo. Popuscilo i soe odblokowal. To bylo 2016.

Trzecia sytuacja szukalam olejku rycynowego albo dk wlosow nie pamietam. I powinien byc na parapecie. Przeszukalam kilka razy parapet o nie bylo. O paru godz. Weszlam do lazienki patrze i jakims cudem jest. Tez sie wystraszylam, ze jakim cudem to sie moglo tu znalezc skoro tego nie bylo. I czulam przez kilka dni po tych sutuacjach lek. Tak samo bufzik dzwonil byl nastawiony na godz. A ja noe pamietalam kiedy go nastawialam

Ale wtedy nie przyszlo mi do glowy, ze to moze byc schizofrenia. W tym roku... mialam kilka sytuacji, ze nie pamietalam kiedy budzik nastawilam. Ogladalam film gd.zie kobieta udusila chlopca i mysl ze mam tez tak zrobic jakbym to chciala zrobic i jakby uczucie ze to ktos tak jakby chcial zebym to zrobila. Tylko ze ja choruje na nerwice natrectw od dziecka i dlatego zawsze takie mysli traktowalam jak obsesje. Potem zaczelam wkrecac sobie ze mam schizofrenie. Po rozmowie z bratowa... jak opowiadalam sytuacje ze Moje dziecko weszlo pod koldre i zaczelo sie krztusic i Bardzo sie balam... a Ona mowi, ze pewnie sie poddusil w sensie ze brak powietrza i ja zaraz ze moze to ja cos zrobilam choc bylam pewna ze nie..  ale sobie wkrecalam, ze moze nie pamietam bo bylam w psychozie i moze  nie pamietam cos ie dzialo w tym czasie. Ale bylam pewna ze nic noe zrobilam. I tak od tamtej pory caly czas musle czy moze mam schizofrenie. Bo wydaje mi sie se moze ten bujak tak naprawfe sie nie wlaczyl tylko ja to widzialam (halucynacja) bo noe mam z kim ustalic tego bo nikt z doroslych nie bul w domu. Slyszalam jakby ktos puknal w okno (moeszkam na parterze w bloku) to moglo byc wszystko nawet sasiadom moglo cos spasc na podloge i taki huk byl. A moj maz vyl w pomoju obok z kolega i Oni np. Nie slyszeli. To ja to juz tez pod haluvynacje omam podpielam. A z tym, e nie pamietam seksu i ze moglo to byc nie wiadomo jak z ta ciaza to jako urojenie. 

Co myslicie... czy to jest nereicowe czy jedbak podchodzi pod schize? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz przez skype i lekarz u ktoego bylam w Marcu powiedzieli jeden, ze zaburzenia obsesyjno kompulsyjne a ten online ze silna nerwica natrectw. Ale nie mowilam im o tych olejkach o bujaku jtory na 100% sie wlaczyl sam a ja mam watlkiwosci ze nie. Mowilam tylko o tym ze nie pamietam seksu i uroilam sobie nie wiadomo jaka teze. Ale ostatnio bylam u psychologa klinicznego ktoru jest psychoterapeuta i zaczynamy prace terapeutyczna. Pani powiedziala ze to nerwica natrectw ale Jej tez o tym nie wspomnialam bo to sobie wczoraj zaczelam przypominac. Tylko ja nie wiem czy psycholog umie rozpoznac,? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz przez skype i lekarz u ktoego bylam w Marcu powiedzieli jeden, ze zaburzenia obsesyjno kompulsyjne a ten online ze silna nerwica natrectw. Ale nie mowilam im o tych olejkach o bujaku jtory na 100% sie wlaczyl sam a ja mam watlkiwosci ze nie. Mowilam tylko o tym ze nie pamietam seksu i uroilam sobie nie wiadomo jaka teze. Ale ostatnio bylam u psychologa klinicznego ktoru jest psychoterapeuta i zaczynamy prace terapeutyczna. Pani powiedziala ze to nerwica natrectw ale Jej tez o tym nie wspomnialam bo to sobie wczoraj zaczelam przypominac. Tylko ja nie wiem czy psycholog umie rozpoznac,? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem... Masz racje w 100 % ale ja tego nie pamietalam to bylo 5 lat temu i 2 lata temu. Opowiedzialam z czym wtedy przyszlam... z jakim dzwonilam problemem. Zapytal mnie o pare rzeczy i ppstawil diagnoze. Ja naprawde nie pamietalam. Dopiero wczoraj cos mnie tknelo zeby posprawdzac maile i juz id wczoraj sobie wkrecam nie wiadomo co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wiecie na czym sie zlapalam dzis. Ze wyobrazam sobie nastepna wizyte z psychologiem albo terapeuta i gadam do siebie. Czasem nawet glosno. Prowadze taka rozmowe ale nie slysze glosow tylko wyobrazam sobie co by mogla powiedziec i odpowiadam sobie na to. Albo polozylam sie do lozka i slyszalam jak bylo tak nalrawde cicho pisk w uszach taki bardzo cichy i juz sie boje ze  bede miala psychoze silna i bede niebezpirczna. Tak sie boje ze chyba juz sama sobie zaczynam cos wmawiac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jestem w wieku ryzyka. Bo mam 30 lat. Strasznie sie z tym czuje. Bo jak czytam zs ludzie byli w roznych psychozach ale wiecie ze do puki nie wyczytalam jakie mniej wiecej sa objawy i to wszystko to mniej tego  bylo. 

Edytowane przez DankaNatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kochana ja Cię zdiagnozuję. f20 jak nic, psychotrupy do końca życia i wizyta raz w tyg. za 300zł.

o jest właśnie szukanie diagnozy na forum w internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak masz słuszne powody a szczególnie jak szukasz odpowiedzi na forum od osób które Cię osobiście nieznaną.

Apeluję o ostrożność w tej kwestii bo nikt z nas nie jest psychiatrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lptint

W dniu 21.07.2018 o 17:23, liptint napisał:

oj tak masz słuszne powody a szczególnie jak szukasz odpowiedzi na forum od osób które Cię osobiście nieznaną.

Apeluję o ostrożność w tej kwestii bo nikt z nas nie jest psychiatrą

to byl zart z tym F20 please? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DankaNatka napisał:

lptint

to byl zart z tym F20 please? 

Nie, masz raka, umrzesz.

A tak na serio brzmi albo jak mocna nerwica, albo schizofrenia z zaburzeniami nerwicowymi, ale mi nie jesteśmy od diagnozy ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×