Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia lękowe


Dora 54331

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowa z Panią nerwica która daje nieźle w kość do tego agorafobia od tego podejrzewam się zaczęło nie mając pojęcia o istnieniu czegoś takiego. Zażywam sertagen 50  półtora tab rano. Z początku było ok przez rok zażywania lek odstawiony po roku było dobrze 2 miesiące powróciło że zdwojoną siła powrót do leku biorę go 0d grudnia ale to już nie to samo czuje się nie tak dobrze jak wcześniej może pora zmienić lek? Teraz najbardziej męczą mnie zlewne poty jest mi ciągle gorąco w ciągu dnia męczy bardzo w nocy problemu niema oprócz bezsennosci😵a rano mogę spać do południa. Jakieś rady jak sobie radzicie żeby nie zwariowac😵

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zmagam się z nerwicą lękową od 5 lat i w tym czasie próbowałem już wszystkiego : uniki , techniki i treningi relaksacyjne i oprócz tego że lęki łatwiej było znosić ,to nic zadowalającego nie  stwierdziłem. najlepsze rezultaty przynosi stawianie czoła jękowi, czyli:

1. zastanawiam się czego boję się najbardziej

2. jezeli jest to jakies miejsce to tam ide bez żadnej asekuracji i próbuję wprowadzić się w jak największy lęk

3. stoję tam choćby nie wiem co i wzywam jak największy lęk - niech przyjdzie i mnie zniszczy!!!

o dziwo z czsem staje się coraz mniejszy az po kilkudziesięciu stu czy tysiącu treningów , znika

4. ciągle szukam sytuacji lękowych ( lęk w jednym miejscu znika a pojawia się w innym, az w koncu znika zupełnie)

NIE MA INNEJ DROGI!!!

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×