Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed byciem homo


barbbbb

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Od paru miesięcy mam problem, kiedy mój chłopak wyjechał za granicę poczułam, że mogę przestać go kochać. A kocham go bardzo mocno i to nie dawało mi spokoju. Myślałam o tym dzień w dzień, płakałam, ta myśl towarzyszyła mi od rana do nocy, bałam się, że stracę taką osobę przez samą siebie. Potem miałam tak słabą psychikę, że wszystko było dla mnie problemem. Zobaczyłam w tv homo i zaczęłam zastanawiać się czy przypadkiem ja taka nie jestem, to by zniszczyło mój plan na życie... moją miłość. Oczywiście nigdy nie czułam pociągu w strone kobiet, zawsze chciałam podobać się chłopakom, a dziewczyny traktowałam jakby ich nie musiało być. Po tym zaczęłam sobie wyobrażać a co by było gdyby? I to mnie przeraża, napełnia lękiem, strachem, wolałabym umrzeć niż taką być, wiem, że tęskniłabym za chłopakiem, ale boje sie, że to się może zmienić, ciągle to analizowałam, bałam się... przecież ja chcę życia z mężczyzną od zawsze! Potem pomyślałam sobie "to tak samo głupie jak to że chciała byś być trans..." i prosze i znowu strach i analizy, ale od tego szybko sie uwolnilam, wyszłam z domu pierwszy raz od kąt pojechał, pogadałam z koleżanka i to minęło. Często wydaje mi się to śmieszne, że nie będę homo nigdy, że czemu trace tyle energii na to, a potem znowu to analizuje i jednak się boję. Kiedy wrócił to minęło, ale kiedy go nie ma nadal wpadam w panikę. Boję się, nie chce tak myśleć bo co jeśli stanie się to prawdą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja miałem też problem z homo, (jestem facetem) przez jakieś 3 miesiące. Mi pomogło przyjęcie do wiadomości to, że orientacja jest uwarunkowana genetycznie i NIE MOŻEMY JEJ SAMI ZMIENIĆ, ANI ONA SAMA TEŻ ZMIENIĆ SIE SAMA TAK SZYBKO I NAGLE NIE MOŻE a odopisała mi tak pewna dobra seksuolog. Nie podawaj się. Pomyśl, że prawdziwi homo nie smucą się, że są homo i np. Homo facet nie mówi, ale mi przykro że nie będę z dziewczyną, oni tego nie żałują bo to tak jak hetero by mówił z szkoda że nie jest z innym facetem. Po drugie co sam zauważyłem u siebie to skoro np. Mówisz że nie chcesz być homo bo podobają Ci się faceci to przecież gdybyś była homo to by co sie nie podobali☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×