Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica-wasze doswiadczenia, problemy gastryczno-jelitowe.


Kejti04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa. Niestety nie wiem juz gdzie szukac pomocy. Od zawsze bylam nerwusem i nadal nim jestem. Zawsze zwracalam uwage na to co powiedza i pomysla inni. Moje problemy zaczely sie juz w gimazjum. Od tego wlasnie momentu zaczelam miec ataki napadowego bicia serca, niskie cisnienie, uczucie niemoznosci ustania na nogach, dusznosci, brak mozliwosci wziecia glebokiego oddechu, starch przed spojrzeniami innych ludzi, ciagle napiecie miesni i nocne jakby to nazwac bezdechy?! Oczywiscie konsultowalam sie z kardiologiem i wszystko jest wporzadku. Jednak najgorszy moj koszmar zaczal sie doklanoe w czerwcu 2017 roku. Od wtedy zaczal sie przewlekly i ciagly bol/dyskomfort pod prawym zebrem(blizej zoladka) do tego dochodzi uczucie parcia na dwojke, mdlosci(choć nie codziennie). Konsultowalam sie u 3 gastroenterologow, wyniki badan watrobowych, trzustkowych, morfologii, Ob, CRP, badanie kalu na krew utajona 2x, lamblie 3x, USG jamy brzusznej oraz Gastroskopia okey. A mnie nadal boli. Szukam pomocy u Was drodzy forumowicze, moze ktod z Was mial lub ma podobny problem? Jeśli tak to proszę o pomoc. Wkladam sobie w glowe najgorsze i od roku niemoge normalnie funkcjonowac:(

 

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze wględu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×