Skocz do zawartości
Nerwica.com

Opcja obserwuj a urojenia prześladowcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam tę opcję za potencjalnie szkodliwą, jak ktoś miał urojenia prześladowcze (albo ma) i odczuwa, że ktoś go obserwuje, to komunikat w stylu: Liber8 zaczął cię obserwować, nie pomoże mu w lepszym samopoczuciu, może takie coś jedynie pogorszyć sprawę, wiem co mówię :classic_ninja:

Druga sprawa - nie dostaje żadnych komunikatów od osób które obserwuję, może nie umiem tego używać poprawnie, albo po prostu nie działa. 

Wrzuciłem do obserwowanych kilkadziesiąt osób, nie był to najlepszy pomysł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam wszystko jak  popadnie ,nikogo nie obserwuje ,ale wszystkie przyciski włączam,tak po prostu ,i nie wiem co tam wychodzi u innych ,też za bardzo nie wiem o co chodzi ,wyskakuje mi czasem napis że ten czy tamten mnie obserwuje,to pewnie innym wyskakuje ,że ja ich obserwuje ,w każdym razie pragnę poinformować  że nikogo nigdy nie obserwuje, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jedni przywiązują większą wagę do ustawień forumowych, inni mniejszą. Tak tylko napisałem, że tematyka forum i opcja obserwowania się ze sobą trochę gryzą. Lepiej jakby funkcjonowało to pod nazwą znajomi forumowi albo coś takiego. Co do samych urojeń prześladowczych - nie mam, ale kiedyś miałem i wczuwam się w stan z przeszłości, stąd wniosek, że opcja może być nieco szkodliwa. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

Myślę, że korzystają bo taka opcja jest dostępna. Gdyby jej nie było, to pewnie nikt by nie zauważył większej różnicy.

Mnie denerwuje opcja ostatnie wizyty. Na nowej skórce złapałem się na tym, że chcąc coś komuś odpisać klikałem w jego nick myśląc, że go skopiuję do - nazwijmy to górnolotnie "- edytora tekstu". A tymczasem wchodziłem na czyjeś konto. Więc z góry informuję, że nie miałem złych zamiarów, ani żadnego włamania w planach 🙂 

@Liber8 zasugerował urojenia prześladowcze. A co mają powiedzieć Ci, którzy mają kompleksy, że nikt ich nie obserwuje i tylko potęguje to ich frustrację, że są nijacy i beznadziejni :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2018 o 21:45, Gość rolosz 2.0 napisał:

@Liber8 Ty szatanie.

Jestem przeźroczystym aniołkiem :D Nie szatanem :D 

 A wracając do tematu, opcja może powodować dyskomfort psychiczny, mogą się też tworzyć sytuacje w których ludzie przebywający tu, będą nadinterpretować pewne fakty. 

Tak czy inaczej nic dobrego ta opcja nie wnosi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×