Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego nie udało się przepracować terapią?


arahja7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są w waszym życiu takie sprawy których terapia nie była w stanie naprawić? Jeśli były takie a znaleźliście na nie sposób to podzielcie się. Jeśli nie było rozwiązania to też można się dzielić ;)

Terapia nie wpłynęła na to jakie relacje chcę tworzyć pomimo iż rozumiem wszystkie mechanizmy jakie mną kierują to nie wywołało to zmian.

Edytowane przez arahja7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to było dotknięciem po trochu wszystkiego i nie przepracowaniem niczego do końca. Rozpoczynanie jakiegoś tematu, a potem przechodzenie do innego. Istny galimatias. Nigdy nie powtórzyłabym powrotu do tak niezorganizowanej terapii i nigdy więcej nie płaciłabym już tak chaotycznemu terapeucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć arahja7,

W dniu 28.06.2018 o 15:19, arahja7 napisał:

Czy są w waszym życiu takie sprawy których terapia nie była w stanie naprawić? Jeśli były takie a znaleźliście na nie sposób to podzielcie się. Jeśli nie było rozwiązania to też można się dzielić ;)

Trudno mi odpowiedzieć na twoje pytanie bo nie wiem co dokładnie oznacza termin przepracowanie. W mojej opinii nie przepracowano ze mną żadnego zagadnienia.. Nie mniej jednak nie sądzę żeby było to niemożliwe. To jest pocieszające.  

Jestem zmuszony do samodzielnego rozwiązania moich problemów.

 

Pozdrawiam

johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×