Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zabawa (choć nie do końca) napisz coś o sobie i czekaj na komentarz zwrotny.


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje mi tego żeby pare osób napisało co o mnie myśli. Nie musi to być coś miłego. Może to być to nawet obraźliwe byle by tylko prawdziwe. Nie trzeba dużo pisać acz dłuszą myślmile widziana.

to tak wstępem, a teraz zacznę wypowiedź która zacznie zabawę.

1) jestem człowiekiem, który neguje wszystko co mnie otacza w sensie idei. nie wiem kim jestem, ile mam lat, co robie na ziemi, dokąd zmierzam. zostałem wyposażony w aparat pojmowania świata zwany logiką i to jest moją nadzieją żeby to zrozumieć. jednak przez ostatnie lata jestem naćpany psychotropami do tego stopnia że nawet tracę pamięć i nie pamiętam rzeczy z dzieciństwa czy przed roku. chce spotkać lekarza który potraktuje mnie odpowiedzialnie i mi pomoże zejść z leków. żebym mógł znowu cieszyć się życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam taką refleksję, że chyba szukasz atencji, ale tylko jeśli ktoś wystarczająco Cie zainteresuje.

Natomiast to co tutaj napisałeś dla mnie brzmi jak grube urojenia na skutek wyparcia. Poza tym jesteś przezroczysty jeśli chodzi o charakter, nikt Cie nie widzi. Myślę, że w gruncie rzeczy chciałbyś być zauważany, ale odpychasz tą myśl. Czy sprawdzałeś jak to jest nie negować świata i przyjąć czyjś punkt widzenia, np lekarza? Logika mówi, że przyjmując różne opcje negowania i punkty widzenia różnych osób możesz zrobić statystykę co najlepiej wpłynęło na Twoje życie. Negowanie poprzez adaptowanie na dłużej i testowanie zmian.

 

Jestem osobą która ma wiele twarzy i wszystkie prawdziwe. Nie było w mojej głowie żadnego konfliktu gdy przez kilka lat wykorzystywałam swój wygląd do jednej pracy natomiast w drugiej byłam animatorem kultury i pracowałam z dziećmi. Nadal nie ma i nie będzie rozdźwięku. Skrajności są spoko o ile nikt nie wyrabia sobie skrajnej opinii o tobie, a to rzadkość. Jestem dorosłym dzieckiem z rodziny dysfunkcyjnej przez co: Nienawidzę kółek wzajemnej adoracji które się tu tworzą. Nie cierpię przywiązywać do siebie ludzi bo nie chcę się do nich przywiązać. Nie chcę wchodzić w bliskie relacje bo zawsze są krzywdzące... ale potrzebuję czasem ludzi, jak wszyscy, by się wygadać czy wyżalić, po to tu jestem. Czy ktokolwiek na tym forum w to wierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2018 o 11:34, one man show napisał:

kobieta o 100 nickach :)

a pozostałe 99? :) w sumie mnie zaskoczyłeś o ile nie był to żart w nawiązaniu do "wielu twarzy"

 

Nie pamiętam postów sailorki ani flossy by coś powiedzieć więc powiem tylko, że fajne avatary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×