Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2018 -Rosja


zzzzz

Rekomendowane odpowiedzi

ale numer że jeszcze na forum nie było tego tematu :yeah:

powiem wam jak ja do tego podchodzę : postanowiłem że podobnie jak 4 lata temu nie pozwolę sie zdołować przez naszych piłkarzy... podchodzę do tego spokojnie... nie oglądalem eliminacji -bo po co mi nerwy....  ---> ooooooo  nasi grają to miłe zaskoczenie ;)

Widze że chłopaki grają ostro w reklamach $$$- teoretycznie z taką samą energią powinni na boisku biegać za piłką ??? -ale nadal podchodzę do tego spokojnie...

przegapiłem mecz Polska -Senegal  ale jak sie okazało niewiele straciłem :hide:      Oglądam powtórkę i zaskoczyła mnie ta pierwsza samobójcza bramka ,szukam odpowiedniej emotikonki :shock:

ale z drugą bramką to nie takie proste -moim zdaniem nasz selekcjoner powinien to zgłosić do FIFA i ten sędzia wypad z mundialu (chodzi o moment wpuszczenia na boisko Senegalczyka gdy piłka leciała w jego stronę i nikogo nie było u nas na obronie ) : 

będę im dziś kibicował ,wiadomo , ale  nadal podchodzę do tego spokojnie...

a Wy jak do tego podchodzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki:

  • g18-19:00 wizyta w Świątyni i modlitwy za tych naszych patafianów bo będą potrzebowali Potężnego Sprzymierzeńca,
  • g19:30 sprawdzenie niezbędnika:

                    -piwo,

                    -czipsy

                    -zapasowy generator prądu małej mocy,

  • g19:50 opróżnić pęcherz żeby nic nie rozpraszało ,

    Zapomniałem o czymś ? to dopiszcie. Jak Wy sobie radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od lat jest to samo z naszymi piłkarzami : oni nie potrafią sie "kiwać" .To podstawy które znają dzieciaki w szkołach podstawowych ,średnich grając na WFie w piłkę...

Widzieliśmy jak to działa :biegnie Kolumbijczyk sam z piłką ,nie gubi jej ,kiwa 1 -2 zawodników i wali w bramkę =gol.  Podawanie do siebie ,na dodatek wstecz w kierunku własnej bramki źle sie skończyło dla naszych...
Diego Maradona potrafił sam z piłką przebiec całe boisko ,wykiwać kilku i wiecie co było dalej.

no cóż... grajcie chłopaki nadal w reklamach -teraz to chyba branży "ubezpieczeń" :papa:

Boska interwencja polegała na tym że nie było 4 albo 5 : 0  :mrgreen:  (83 minuta)
 

Edytowane przez zzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlag trafi.

Ilu ich tam , na wycieczkę pojechalo i za jaką kasę? To chyb nie tajemnica, skoro jadą za państwową kasę i może jesteście w stanie się dowiedzieć i opublikować?

Na konferencjach stale pojawia się „szef banku informacji ”. Z nazwy stanowiska należy się spodziewać , że w tym „banku” jest również „zastępca banku informacji”, „sekretarz banku informacji” i „informatyk banku informacji”…. ILE za owo reprezentacyjne „bankowanie” wzięli kasy?

Ilu jest jeszcze okołoreprezentacyjnych szefów???

W dzisiejszych czasach każdy średnio rozgarnięty użytkownik internetu może być takim samym „szefem banku informacji” – „banków” w postaci wszelakich stron dotyczących informacji piłkarskich jest dziesiątki, a nawet setki…

Nich szlag trafi te wszystkie hieny, pasożyty i kleszcze luksusowo i obficie żerujące na ciele projektu zwanego „Reprezentacja”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Niemcy odpadli, ale jaja. Kocham piłkę nożną za nieprzewidywalność.

Ja chyba jestem jedyną fanką Niemiec ;/ I szczerze zrobiło mi się szkoda, choć mecz beznadziejny.
W sumie fajnie, że jest mundial, to można się skupić na pozytywnych emocjach. Teraz chyba najbardziej kibicuję Chorwacji i Szwajcarii (mam nadzieję, że przejdą). I tak pewnie wygra jakaś Argentyna albo Brazylia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Polacy odpadli, nareszcie skończy się ta narodowa euforia oraz wszechobecne w mediach i wśród ludzi, nieustające pierd.lenie o piłce i wspaniałości polskiej reprezentacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2018 o 11:45, Wirginia Zachodnia napisał:

Hiszpania pojechała. Robi się coraz ciekawiej. Obstawiałam, że to właśnie oni wygrają mundial. Czyżby Francja miała wygrać?

Ja trzymam kciuki za Chorwację, Szwajcarzy niestety już poza. Nie wierzę, że przejdzie Rosja, po tym co pokazała w ostatnim meczu. Myślę, że przejdzie Francja, Brazylia, Anglia i Chorwacja i w sumie tym krajom kibicuję, chociaż Brazylii najmniej. Według mnie później jednak Brazylia wyeliminuje Francję i będzie finał Brazylia - Chorwacja, gdzie wygrają ci pierwsi. Nie wyobrażam sobie Rosji w kolejnym etapie, mimo że nie mam nic osobistego do nich.

Schmeichela miałam ochotę przytulić, tak rewelacyjnie bronił. Chociaż bardzo się cieszyłam z wyniku na niekorzyść tego bramkarza 🙂  Mimo to i tak moim ulubionym bramkarzem jest Manuel Neuer i przykro było, jak odpadał...

Kupiłam sobie tydzień temu w Tesco takie świństwo do mazania sobie po twarzy polskiej flagi za całe 2 zł (koszulki były po 5, ale nie jestem aż taką patriotką), może przyda się już za dwa lata 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze patrzyłam to półfinały, zgodnie z moimi przewidywaniami, będą między Francją a Brazylią i Anglią a Chorwacją.
Zresztą ciekawe, myślę, że coś nas jeszcze może zaskoczyć. Już 1/8 chyba zaskoczyła, tak jak faza grupowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×