Skocz do zawartości
Nerwica.com

chce wyjść z psychozy #wejdź w poelike z moimi urojeniami.


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

 Prośba

chce wyzdrowieć. ale cierpie na schizofrenie. poodobnie jak nash w "pięknym umyśle." żeby wyzdrowieć musisz podważyć i zbić moej argumenty. wówczas wrócę do świata rzeczywistego.

 

 

zaczynając od początku wydaje mi się że żyje w wykreowanym świecie przez reżysera. więc zapewnianie mnie że jest inaczej niczego nie zmieni. z tym wiążą się wszystkie urojenia które może będą widowiskowe ale wtedy ktoś kto chce mi pomóc nie skupi się na istocie problemu. problemem jest to że nie wierze w pomoc ponieważ żyje w wykreowanym świecie. niemniej czekam na jakiś błąd który będzie podpowiedzą i pomoże rozwiązać mi zagadkę jakimi są moje urojenia. specjalnie zażyłem abilify żeby spotęgować urojenie, bo leki psychotropowe nie są psychotyczne, a po nich mam psychoze. tak jakby ktoś nie chciał żebym brał ten lek. kiedyś mi pomagał na funkcje poznawcze i ospałość.

jestem schizforeniem pomóż mi wyzdrowieć i wejdź ze mna w polemikę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy pośród samych siebie z tym co mamy więcej czyli nic. tak płączemy do nieba gwiazd. patrzymy e niebo pełne gwiazd i kąpiemy się w blasku księżyca. będziemy bo mieliśmy być. nie rozumiemy dlaczego ale jesteśmy. nie wiemy dokąd, kiedy, jak długo. ale jesteśmy. zapomniani w kiczu rapu. przeżuwwani i trawieni przez drzwonice opinii na nasz temat. płacimy za uśmiech i dobre słowo. prosimy o klepniecie w plecy. prosimy Boga o miłość.

nic nie mamy wszystko nas porzuciło. clopixol i rispoplept tłumią demony. abilify srpawia że nie zasypiamy ze swoimi słabościami. jednak gdzieś w nas jest myśl że coś tu jest nie tak w tej układance życia. prosimy o podpowiedź Boga przed zaśnięciem mówiać że zostało nam za mało czasu.

a odpowiedź czeka na nas na końcu. samosom podobno nie wypełnił swoje przeznaczenia.

czy i ja także popełnie ten błąd?

więc po co zostałem stworzony? ku przestrodze wszechświata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie jestem chory. urojenie wzieło się stąd że wyobrażałem sobie kogoś z internetu jako kogoś z reala. i to był koń trojański. to potegowało inne rojenia i prowdziło do scenariusza z reżyserem. czasami jest tak że nie potrafie zrozumieć złożoności świata.

nie dla tego że jestem głupi tylko mało wiem. a ludzie którzy mało wiedzą nie zastanwiają się nad wieloma rzeczami.

dzisiaj nie zasnąłem. teraz ide de sklepu po sprajta i czipsy.

rozwiązałem ten problem, więc do momentu aż nie wymyśle nowego problemu, jestem z czystą kartką.

 

jestem głupi i to mnie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Prośba

chce wyzdrowieć. ale cierpie na schizofrenie. poodobnie jak nash w "pięknym umyśle." żeby wyzdrowieć musisz podważyć i zbić moej argumenty. wówczas wrócę do świata rzeczywistego.

 

 

zaczynając od początku wydaje mi się że żyje w wykreowanym świecie przez reżysera. więc zapewnianie mnie że jest inaczej niczego nie zmieni. z tym wiążą się wszystkie urojenia które może będą widowiskowe ale wtedy ktoś kto chce mi pomóc nie skupi się na istocie problemu. problemem jest to że nie wierze w pomoc ponieważ żyje w wykreowanym świecie. niemniej czekam na jakiś błąd który będzie podpowiedzą i pomoże rozwiązać mi zagadkę jakimi są moje urojenia. specjalnie zażyłem abilify żeby spotęgować urojenie, bo leki psychotropowe nie są psychotyczne, a po nich mam psychoze. tak jakby ktoś nie chciał żebym brał ten lek. kiedyś mi pomagał na funkcje poznawcze i ospałość.

jestem schizforeniem pomóż mi wyzdrowieć i wejdź ze mna w polemikę.

 

jestem zdrowy.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę wkońcu zacząć się uczyć. znalzałem test do mensy http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,17664270,Jaki_masz_iloraz_inteligencji___TEST_.html?disableRedirects=true

jeszcze nie robiłem. po prostu z nudów mi odwala i zamiast se roić że jestem geniuszem warto się o tym przekonać bądź zweryfikować myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda warto się poznać . Biorę leki 15 lat _ tak na wstępie. Sugestie , usiądź w parku i obserwuj . Nic nie rób . Myśl tylko o tym co widzisz . Nazywaj kolory_ ćwicz koncentrację . Pomyśl czy słyszysz głosy czy myśli😉 . Czasem pamietasz piosenkę , melodię może zapamietales barwę czyjegoś glosu / ów . A to co rodzice mówią do małego dziecka to są jego pierwsze myśli i.t.d . Życzę odwagi , dobrych lektur powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×