Skocz do zawartości
Nerwica.com

PREGABALINA (Egzysta, Linefor, Lyrica, Naxalgan, Pragiola, Preato, Pregabalin Accord/Mylan/ Pfizer/ Sandoz/ Sandoz GmbH/ STADA/ Zentiva, Pregamid, Tabagine)


tekla67

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

193 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      138
    • Nie
      42
    • Zaszkodziła
      16


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio brałem 4 dni z rzędu po 75 mg i zero lęku , lękliwości (nawet na zejściu tramalowym- co graniczy wręcz z CUDEM ) .W ciągu dnia nie brałem ciutki srutki benzo . 

 Dziś z rana wziąłem 37, 5 mg ,obecnie godzina 17 i juz zaczynam czuć tę nadchodzącą trwożliwą lękohujjnnię . 

 tak więc  mniej niż 75 mg nie będzie . Mi to pikuś czy 75 mg , czy nawet mniej czy więcej , ale siada mi przy tym leku wzrok , co przy 50 latach mocno daje po piiiiżzzdzie  podczas czytania z bliska . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2020 o 22:29, Petek napisał:

Nie żadna Lyrica. Teraz jest zamiast Lyricy . Pregabalina Pfizer sam biorę na leki info sobie zobacz.

Dawno nie brałem pfizer tylko zamiennik z Mylan. Jak ty na 600mg i 90 chlora żyjesz? Ja po 50 chlor padałem na strzał a brałem ładnych parę miesięcy. Do tego 600 mg prega to jak dwa piwa. Chociaż mi się zdarzało 2400mg na dzień ale to już chodziłem zrobiony... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 😁 Lekarz zwiększył mi dawkę pregabaliny. Od wczoraj zamiast 150 mg biorę 225 mg czyli 1 tab. X 3 dziennie. Zwiększenie dawki miało zniwelować występujące uczucie niepokoju i czasami wręcz leku. I tak też się stało. Ale znów czuję się jak pijana z ciężka głowa. I choć znam już ten skutek uboczny, to zastanawiam się czy przy zwiększeniu dawki też powinien wystąpić? Czy ktoś tak miał, że zwiększając dawkę pojawiały się takie skutki a jeśli tak to jak długo to się utrzymuje? We wtorek wracam do pracy.. Po 4 mc przerwy... Więc rozumiecie.. Mam stresorka. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat można wziąć dużo. Trochę zgłębiłem temat (oczywiście nie jestem Expert). Przerobiłem na sobie i muszę przyznać że pregabalina bije na głowę xanax i klon - w dawkach pregi powyżej grama. Na mnie działało tak że byłem pijano-trzeźwy inaczej nie umiem określić. Pracuje umysłowo i przeglądałem swoje prace z okresu gdzie z dawka nie oszczędzałem i przyznam że sam się zdziwiłem. Minusy dziury w głowie... Ale na bieżąco działasz na wysokich obrotach. Przynajmniej tak było u mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem wczoraj pierwsza dawkę Pregabalin Sandoz, po tym jak cały dzień mnie trzęsło i mdliło to fajnie mnie rozluźnił i było zawaliście, tylko że potem pojawiły się jakieś natrętne myśli, dziwne obrazy i myśli po zamknięciu oczu, uczucie jakbym unosił się w powietrzu. W rezultacie obudziłem się nagle i zaczęło mnie trząść. Miał ktoś coś takiego? Zastanawiam się czy to możliwe że ten lek tak działa na psyche, czy to związane z moją rozhulana ostatnio nerwicą. Wezmę jeszcze dziś, jak tak będzie to odstawiam to cholerstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, picziklaki napisał:

, a w jakiej dawce zażyłeś ? Warto przy tym leku akurat trochę dłużej zostać/poczekać aż zmaleją lub ustąpią skutki uboczne bo na nerwice jest naprawdę dobry. 

50 mg na noc. Zdziwliem się bo jeszcze po żadnym leku czegoś takiego nie miałem. Dobry to jest bo jedna tabletka prawie mnie wyciagneła z czarnej dupy w której byłem od kilku dni. Ale jak będzie po nim świr to na dłuższametw nie pojadę niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, picziklaki napisał:

, a masz problem z nerkami że taką dawkę ci lekarz przepisał ? 

Nerki mam zdrowe raczej, nie miałem nigdy problemów, poprostu różnie reaguje na te antydepresanty, więc myślę że zachowawczo. 6-8 dni 50mg na noc, jak będzie ok to kolejne 50 mg w dzień. A później po 75 mg na noc i dzień. Więc myślę że rozsądnie, i też można dość szybko odstawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2020 o 18:05, Pjoter28 napisał:

Nerki mam zdrowe raczej, nie miałem nigdy problemów, poprostu różnie reaguje na te antydepresanty, więc myślę że zachowawczo. 6-8 dni 50mg na noc, jak będzie ok to kolejne 50 mg w dzień. A później po 75 mg na noc i dzień. Więc myślę że rozsądnie, i też można dość szybko odstawić. 

Ciekawe że reagujesz na takie mikro dawki. Patelni razy pisałem słuchajcie swojego ciała. Mi ten lek pomógł ale dawki te które bierzesz to na mnie nic nie działało. Dopiero 300 x 2 coś robiło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×