Skocz do zawartości
Nerwica.com

PREGABALINA (Egzysta, Linefor, Lyrica, Naxalgan, Pragiola, Preato, Pregabalin Accord/Mylan/ Pfizer/ Sandoz/ Sandoz GmbH/ STADA/ Zentiva, Pregamid, Tabagine)


tekla67

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

192 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      137
    • Nie
      42
    • Zaszkodziła
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Olanzapina ponoć tak nie sieka jak Tisercin, ten w moim rankingu kosą numer 1. Lek sprawia, że czuje się jak rasowy przygłup.

Brałam trochę kwetiapiny, ale nie sprawdziła się, raczej podziałała lękotwórczo. Lekiem ostatniego chyba rzutu jest tisercin przy bezsenności.

 

Nie wiem, czy się zorientowałeś, ale oboje wybraliśmy ksywki pochodzenia biblijnego. Taka mała dygresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , tisercin też niczego sobie ,brałem , total -porażka, nie nigdy więcej takich trucizn!!!

Sara,żona Abrahama. Tego sam nie zauważyłem. Gdyby to była Sara nie Saraj od razu bym zwrócił uwagę.

To co przykuło moją uwagę to Twój Avatar. Miałem kiedy kota Filemona , który jak był mały brykał po półkach z książkami ,zupełnie jak u Ciebie na obrazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonę Abrahama nazywano Saraj, póki Bóg nie skrócił jej imienia. Gdzieś czytałam, że okreslało osobę kąśliwą, kapryśną, czy jakoś tak, podczas, gdy Sara jest tytułem księżniczki. Przedpokój godności.

 

-- 17 maja 2013, 22:48 --

 

A koty pałętające się i wychylające spomiędzy regałów opasłych od ksiązek to wspaniały widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy pregabalina działa na dopaminę w jakikolwiek sposób (inhibicja zwrotna lub blokowanie)? To dla mnie bardzo ważne. Po neuroleptykach wolalaby m wskoczyć w lek, który także zbija poziom dopaminy w mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sara.

Po co Ci lek ,który ( jak dobrze zrozumiałem ) obniża poziom dopaminy w OUN? Inna sprawa to róznie rózne leki maja wpływ na wydzielanie dopaminy. Bo ZA NIC nie można przykładowo porównać leków , które " zachaczają " o dopaminę: neurolepty , welbutrrin ,agoniści dopaminy, czy Metylofenidat ( który mi wręcz "ratuje " życie emocjonalne). One wszystkie w jakiś tam sposób " wchodzą" na wydzielanie dopaminy, a ich wszystkich działanie jest ZUPEŁNIE INNE i na innych polach .

To może byc tak ,że Twój poziom dopaminy może byc nawet za niski ,a odpowiedziałne może być za to rozpierdzielające działanie niszczycielskich neuroleptów. Tak więc spokojnie,,,

Na co w ogóle chorujesz , co masz medycznie zdiagnozowanie i co jest ( oprócz uboków po nietrafionych lekach) Twoja najwiekszą bolączka?

Pozdrawiam.

PS.

tak sobie pomyślałem ,że kotek z Twojego Avataru kiedyś podrośnie i nie będzie się już mieścił na półce ( jak mój Filemon ), a jego rozrywki zmienia swój profil.

Jak mi sie uda ( nie mam z tym doświadczenia) puszczę Ci zdjęcie mojego małego kilkudniowego rudzielca , który trzy dni temu otworzył ślepia. Oby okazał się łownym kotem w dorosłości i codziennie łapał myszy i wróble , które obsrywają mi auto.

Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, przepraszam za milczenie, jakaś usterka komputerowa zerwała mi połączenie z siecią, teraz dosłownie przez sekundkę korzystam z nieswojego sprzętu, do paru dni powinnam skombinować pomoc, odezwę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj ja ten lek biore dopiero od dwoch dni dlatego chcialam sie zapytac jak dziala na innych, czy pomaga.......wiesz ja juz nieradze sobie z nerwica lekowa to mnie przeroslo...mam juz dosc zycia w strachu i jeszcze te okropne natretne mysli......ze umre :cry: a pomyslec ze kiedys bylo inaczej,choruje na to juz 7 lat i niema poprawy oczywiscie chodze na terapie niemam pojecia jak moge sobie pomoc..... :cry:

 

 

tylko BACLOFEN wyleczy Cie z natrectw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfidel a jaką dawke polecasz na nerwicę natręctw?

 

to indywidualna sprawa ja biore 50mg w 2 dawkach. poczytaj moj wątek "jak wyszedłem z uzaleznienia krzyzowego"

 

tam podałem wszystkie leki ktore biorę/ brałem

 

po odstaqwieniu benzodiazepin rowniez mialem nerwice natrectw....

 

sa leki ktore maja dodatkowe dzialanie niz w ulotce. np taki baclofen jest na spastyke ale swietnie sie sprawdza w leczeniu alkoholizmu . poprawia nastroj . biore go 4 lata i nie uzaleznia. biore go bo czuje sie po nim "normalnie" do tego biore napoj energetyzujacy i mam taki zapał do robienia wszystkiego naraz ze wszyscy sie dziwia ze sie tak zmienilem. lekarze sa niechetni na zapisywanie tego leku bo Ty nie masz spastyki . ale coraz wiecej lekarzy ma te swiadomosc ze poprzez dzialanie na receptory gaba poprawia nastroj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam bardzo dobrze baclofen , sam biore go w dawce 25- 37 mg na " stonowanie nerwów " około2,5 roku i uważam go równiez za jeden z lepszych specyfików. I nie chodzi mi tak samo jak Tobie o oficjalną medycynę, ale własnie o to co nazywają skutkami ubocznymi tego leku . To teraz jest nas dwóch , zapaleńców tego leku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam bardzo dobrze baclofen , sam biore go w dawce 25- 37 mg na " stonowanie nerwów " około2,5 roku i uważam go równiez za jeden z lepszych specyfików. I nie chodzi mi tak samo jak Tobie o oficjalną medycynę, ale własnie o to co nazywają skutkami ubocznymi tego leku . To teraz jest nas dwóch , zapaleńców tego leku ;)

 

jak pisałem wyzej wzmacniam jego działanie napojem energetyzujacym(małym) . nie wiem jak jest u Ciebie ale ten lek tez powoduje pewna tolerancje. pijac napoj aktywizuje go ponownie. widzac ze napoj wzmacnia dzialanie baclofenu łatwo przecholowac z jego iloscia.

 

-- 13 lip 2013, 17:20 --

 

biore baclofen i po okolo godzinie pije napoj i palę papierosa i to mi starcza na cały dzien. zamiast napoju moze byc mała kawa. czasami czuje sie po tym miksie jak po alkoholu dlatego nazywaja baclofen alkoholem w tabletce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami czuje sie po tym miksie jak po alkoholu dlatego nazywaja baclofen alkoholem w tabletce

Nie przesadzasz ? Chyba jednak trochę.

Tolerka na Baclo jak najbardziej szybuje w górę. Nie wiem do końca czy nie uzależnia ,ale na pewno przynajmniej mocno psychicznie wiąze. Średnio u mnie z rana idzie 25 mg , ale to bardziej żeby podtrzymać we krwi stały poziom tego leku . Kawa też obowiązkowa . Energetyków nie używam , nie lubię . Dodaję do Baclo o wiele lepsze rzeczy typu Metylofenidat , oraz parogen i lamotryginę i ,,,jakoś pierdzę do przodu ,często nawet na wstecznym i da się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, mam na zbyciu 1 opak. Lyrica - 75mg - 56 kapsulek. Bez wnikania w szczególy podam, że dopiero po zakupie okazało się że mój tato nie musiał tego brać, a zwrotów apteka nie przyjmuje więc zostaliśmy z lekiem w ręku za 270zł. Opakowanie jest nienaruszone, mamy paragon .... i chcemy się tego pozbyć. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę na zakup to udzielę rabatu w kwocie 70zł + pokryję koszt wysyłki. Chętnie dopowiem szczegóły jeśli kogoś to zainteresuje lub prześlę foto pudełka i paragonu. Zainteresowanych prosze o info na - waldekdodo@gmail.com. Pozdrawiam. Waldemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś brał zestaw Lyrica + Wellbutrin?

Myślę o takim dawkowaniu, Lyrica na noc tylko a rano Wellbutrin na dobry dzień :D

 

Wg mnie powinno to być dobre połączenie, wręcz idealne dla leków z tego zakresu. Ktoś ma inne zdanie?

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×