Skocz do zawartości
Nerwica.com

choremu nikt nie wierzy.


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie wierzy choremu. a to jak się gorzej czuje to leków nie zażywa. jak się kłóci to psychoza. racji nie ma, bo nikt nie uwierzy w jego wersje zdarzeń. lekarz psychiatra może mu w papiery wpisać wszystko (mi wpisali głosy, i że jestem nie zdolny do samodzielnej egzystencji) i tak mu wszyscy uwierzą, a tobie nikt. najgorsze że mam już 28 lat od 23 lat kiedy sam się zgłosiłem do szpitala ze względu na depresje po czym na drugi dzień chciałem się wypisać, to lekarz cofnął zgode na leczenie i przepisał zastrzyki. i co mu kto zrobi? na chorych można wszystko.

przez te 5 lat ladowałem w szpitalu 5 razy przez rodziców. lekarz nie chciał ze mną rozmawiać. a sanitariusze z ratownictwa bezprawnie brali mnie do szpitala do izby przyjęć choć nie zagrażałem sobie i nie wyrażałem zgody. rodzice się wycwanili i dzownili od razu po policje. więc.. nie miałem wyboru.

to jest trochę jakby iść siedzieć na 5 lat z kradzież słoika dżemu.

dziś postanowiłem przestać chodzić na terapie, bo nic nie dawała. powiedziałem że zapisze się do psychologa. ale moim rodzicom to nie odpowiada. muszę ich zadowalać swoim leczeniem.

to nic że ja jestem zdrowy a pomimo to dla spokoju już biorę końskie dawki leków i ich słucham pomimo 28 lat.

ale terapii już nie wytrzymałem bo zaczynałem mieć gorsze poczucie psychiczne. i teraz im to muszę powiedzieć że przez 2 miesiace będę w domu.

ech... i ja jeszcze po tym jak oni bez skrupułów mnie zamykali w więźi,... szpitalu. mam jakieś odruchy że robie źle albo boję się ich.

powinienem gdzieś daleko wyjechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lusesita Dolores napisał:

Mi też nikt nie wierzy że zdrowa jestem.

Wciskaja mi jakies bajki że jestem chora psychicznie

bo wiesz to że masz piski w głowie czyni cię chorą psychicznie. ja przez to że brałem psychotropy miałem natłok myśli. i mam wyjebane czy jakiś reghum mnie klasyfikuje na schizofrenie prostą czy rezydualną. za to co przeszedłem mogą na mnie pluć schziforenią i w sumie to już mnie nie rusza.

a jak masz objawy to ciężko mówić że jesteś zdrowa. ja nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JERZY62 napisał:

@one man show to co robisz na forum dla zburzonych/chorych psychicznie jak jesteś zdrowy?

w sumie słuszne pytanie. jakbyś śledził moje posty to zaczałem tu pisać bo bałem się że rodzice mnie zamkną w szpitalu. i zamkneli. więc to w niczym nie pomogło. wręcz przeciwnie każdy dzień to paniczny strach. chciałem żeby ktoś mi pomógł. nieboszczyk napisał żebym się wyprowadził z oszczędnosciami ale bez dochodu. i już prawie to zrobiłem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, one man show napisał:

bo wiesz to że masz piski w głowie czyni cię chorą psychicznie. ja przez to że brałem psychotropy miałem natłok myśli. i mam wyjebane czy jakiś reghum mnie klasyfikuje na schizofrenie prostą czy rezydualną. za to co przeszedłem mogą na mnie pluć schziforenią i w sumie to już mnie nie rusza.

a jak masz objawy to ciężko mówić że jesteś zdrowa. ja nie mam.

XDDD

Serio sugeruj się tym, że przejmuję się tym co piszesz. Nie mam czasu na te forum i wpadnę napisać jakie jest moje samopoczucie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Apek napisał:

Nie chce mi się szukać, ale ciekawe co na to regulamin. Takie reklamowanie jak dla mnie nie jest w porządku. 

Jak ktoś szuka pomocy to sam się tym zajmie, a nie ktoś mu będzie spamować w temacie ;)

gdyby to nie był "głupi żart" to dostałbym wiadomość na pw a nie ktoś by pisał na forum oficjalnie. no nieważne. właśnie dlatego chciałem żeby usunięto moje posty. bo w miarę doszedłem do siebie, a ślad jaki pozostawiłem jest tematem do żartów.

sorry że nie będę odpisywać, ale robię miesięczną przerwę.

Edytowane przez one man show

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JERZY62 napisał:

@one man showwypoczywaj od forum:smile:

znudziło mi się pisanie i całe szczęście. z evotu odszedłem, z racjonalisty też. wątkiem o twierdzeniu fermata zakończyłem swoją karierę forumową. będę wpadał podokuczać albo potrollować na nerwicę. miałem nie kontynuować leczenia, ale chyba ide na oddział dzienny, bo po szpitalu nie mam depresji, ale jestem wyraźnie osłabiony i potrzebuje jakieś normalizacji żeby nie siedzieć cały dzień w pokoju. fajnie bo zaczynam staż i kurs od września, więc muszę trochę ogarnąć materiał, żeby się dobrze przygotować i dać z siebie wszystko, żeby zmienić status społeczny. czuje się na siłach, tylko jestem wykończony po szpitalu. i czas mi zbyt szybko płynie. a to nie jest zdrowe.

więc nie ma sensu odpoczywać od forum, jak wpadam napisać jeden komentarz w ciągu dnia. doszedłem do wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×