Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
blackfuck

CITALOPRAM (Cipramil,Citaxin,Cital,Citalec,Citabax,Citronil)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez kilka dni brałam 10, potem 20. Powiedzcie mi po jaki czasie brania poczuliście zdecydowaną poprawe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.08.2019 o 08:39, BELFEGOR napisał:

Po 7 miesiącach brania 20mg citalo, wspólnie z lekarzem zdecydowaliśmy o zejściu na 10 mg żeby już tylko podtrzymać aktualny stan, który jest dobry i stabilny. Chce poznać wasze odczucia na takiej minimalnej dawce, która rzekomo jest poniżej progu terapeutycznej. Czy jest w ogóle sens przyjmować 10tke czy lepiej albo 20, albo wcale? Według lekarza będzie okej, ale lubię mieć kilka punktów odniesienia.

Ja kilka dni brałam 10, teraz 20. Kończę 1 opakowanie. Powiedzcie mi po jakim czasie czuliście zdecydowaną poprawę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po miesiącu tak . Warto wskoczyć na 30 mg przy depresji i pobrać tak z 2 miesiące 30 i później zejść do 20 . Mam koleżanki co po pare lat biorą nawet 40 mg citalopramu lub 60 fluoksetyny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.09.2019 o 00:04, Lalunia93 napisał:

Po miesiącu tak . Warto wskoczyć na 30 mg przy depresji i pobrać tak z 2 miesiące 30 i później zejść do 20 . Mam koleżanki co po pare lat biorą nawet 40 mg citalopramu lub 60 fluoksetyny 

Ja biore ten lek na ZOK, teraz lekarz zwiekszył mi dawkę do 30mg. Za miesąc wizyta i pewnie znów zwiększy. Powiedział, że trzeba stopniowo zwiększać dawkę leku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi