Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rhodiolin


stz

Rekomendowane odpowiedzi

Stosowałem Rhodiolę razem z Sertaliną (Asertin). Było to 200mg Rhodioli i 100mg Sertry i jakoś na wiosnę 2 lata temu. Drgała mi bez przerwy lewa powieka, po 2 miesiącach stosowania podczas wizyty w toalecie upadłem i straciłem przytomność na około pół minuty, byłem zamroczony. Nie radzę łączyć, ulotki jednak dobrze informują. Odstawiłem rhodiolę, nie było więcej nieprzyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulotki i informują? o czym? na ulotce rhodioli nie ma nic o interakcjach, co zabawne pytałam się dwóch aptekarek - powiedziały, że można łączyć, a jedna nawet, że to będzie wzmacniało efekt lekarstw, więc kogo tu słuchać? ;)

 

-- 10 maja 2014, 11:44 --

 

póki co wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę rhodiolinu, po odstawieniu od środy sertraliny, biorę obecnie jedynie 7,5 mg mirtazapiny. I dzisiaj mam z rana w spoczynku tętno 120 ;) nie wiem od czego, może to działanie stymulujące, ale mam nadzieję, że mi doda energii trochę i odświeży umysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem Rhodiolę razem z Sertaliną (Asertin). Było to 200mg Rhodioli i 100mg Sertry i jakoś na wiosnę 2 lata temu. Drgała mi bez przerwy lewa powieka, po 2 miesiącach stosowania podczas wizyty w toalecie upadłem i straciłem przytomność na około pół minuty, byłem zamroczony. Nie radzę łączyć, ulotki jednak dobrze informują. Odstawiłem rhodiolę, nie było więcej nieprzyjemności.

 

No nie mogę takich rzeczy czytać, bo się denerwuje za bardzo.

Powieka Ci od Rhodioli drgała? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja tam czytam w sieci, jak planuję brać jakieś suple. W ulotkach poza tym jest cała masa innych rzeczy. Chociażby w tabletkach od bólu głowy, skutkiem ubocznym może być... ból głowy.

 

lucy1979 dobrze gada, zna swój organizm.

 

A drganie powieki może być akurat skutkiem niedoboru magnezu, a nie stricte rhodioli.

 

Na mnie ten specyfik nie zadziałał. Ale to jest loteria indywidualna, komuś podejdzie, komuś nie. Jak wszystko na tym świecie, goddammit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z sertraliną.

 

-- 17 maja 2014, 08:17 --

 

A dajcie spokoj z tym Różeńcem, tak się na niego napaliłam, bo wydawało mi się, że pomaga a tu lipa. Okazało się, że to co przypisywałam Rozencowi to efekt zwiększenia dawki sertraliny. Zresztą czułam się dobrze tylko dwa tygodnie. A potem powrót do depresji.

Ja już tyle pieniędzy wydałam na te wynalazki bez recepty co niby na depresje pomagają, że jak o tej straconej kasie pomyślę to mnie trzęsie. :x:evil::(:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę już chyba miesiąc ten lek i jest dobrze! sama się dziwię, bo nie wierzyłam w moc ziół, myślałam, że biorąc psychotropy to takie coś na mnie nie zadziała

a jednak ;)

z plusów to na pewno redukcja senności w dzień, i zmęczenia, odmulenie, poprawa pamięci i myślenia

z minusów to czasem miewam szybki bardzo puls, wyższe ciśnienie niż zwykle, ale to pewnie od tego lekkiego pobudzenia, nie przeszkadza mi to jakoś

czy zwiększył lęki, a no nie wiem, chyba nie

poprawił nastrój, bo przed braniem, miałam depresyjny stan, teraz biorę jedynie to i 1/4 tabletki mirtazapiny i jest dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki preparat różeńca polecacie? Ja kiedyś stosowałem z firmy Naturell i całkiem spoko działał, ale może tabsy innej firmy są lepsze? Albo ekstrakt lub susz bardziej działają? Ktoś chciałby się podzielić opinią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×