Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hasha1337

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć  od tygodnia najpierw  zaczęła  boleć  mnie ręką prawdopodobnie  od przewiania potem do tego  doszedl ciezki tydzien w pracy(pracuje  fizycznie) i zaczal sie ból  w klatce ale zacząłem  martwić  sie ze ból  ręki  w połączeniu  z bolem klatki moze swiadczyc o problemach  z sercem. W sobote mialem  kupic samochód  i przez ekscytacje i strach przed tym ze bede musial wracac sam doprowadziły do tego ze przeszła  mnie fala gorąca  a potem kłucie  w klatce  piersiowej ograniczajace ruchy i drętwienie  kończyn  oczywiście  najpierw lewa reka pojechałem  do szpitala gdyz myslalem ze to zawał  zrobili mi ekg rtg klatki i badania krwi wszystko wyszło  super ale dalej  odczuwam ból w klatce piersiowej i pod lewa pacha ktory nasila sie gdy sie denerwuje. Czy to na pewno nie żaden  problem  z sercem i czy nerwica serca może  doprowadzić  do takiego  ataku i bolu. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne obawiał się jakiegoś ataku, czy pogorszenia samopoczucia podczas prowadzenia samochodu. Dla świętego spokoju możesz wykonać np. Hotlera , test wysiłkowy, odwiedzić kardiologa i zrobić jeszcze trochę badań jeśli wszystko wyjdzie okey to zapewne to nerwica. Jeśli się nie denerwujesz ( nie myślisz o stresie lub nie jesteś w sytuacji stresującej ) to coś się boli ? Jak z wysiłkiem fizycznym? Ciśnieniem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałem  sie wracać  bo  mało  jeżdżę  do tego  nie znałem  tego miasta. Ogólnie  miałem  wcześniej  problem z nerwica  i juz 3 miesiące  temu tez byłem  w szpitalu tylko ten  ból  byl inny niż  ten. Kiedy mysle o tym albo sie stresuje to boli bardziej, po tym ataku czuje osłabienie  w lewej rece ale moze byc to spowodowane przeciążeniem  jej w pracy. Nigdy nie miałem  żadnego  problemu z sercem a ciśnienie  zawsze mam w normie nawet w stresujacych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś młody i nie miałeś nigdy problemów z sercem to przypuszczalnie nerwica. To przejebana przypadłość, byle zakucie w sercu potrafi doprowadzić do paranoi , że coś się dziej, że idzie zawał. Człowiek się wtedy boi i organizm przygotowuj się do ataku, paradoksalnie tworząc symptomy przypominające zawał. Pamiętam kiedyś jak miałem taki już full stan ,,zawałowy'' to nie wstawałem zbyt często aby się nie przeciążać i tak po paru dniach serio zaczęło mnie coś kluć ale potem się dowiedziałem, ze to w klatce tak kuje żołądek od leżenia bo się zwieszają organy na kręgosłupie czy coś takiego. Jak masz nerwice to byle gówno potrafi wyprowadzić a raczej wprowadzić w ,,zawał'' i wtedy to wiadomo ojom a najlepiej to niech lądują na ulicy helikopterom. Jak masz takie obawy, potrafisz się nakręcić, jesteś tak wrażliwy, masz tendencje do czarnowidztwa to jest idealna pożywa dla nerwicy i urzeczywistnienia wewnętrznych obaw/lęków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwy  jest  ból  w klatce  od refleksu żołądka? Ponieważ mojej  rodzinie  to częsta  przypadłość a ja od momentu kiedy zaczal sie ten bol mam caly czas zgage.Po za tym jestem strasznie podatny na takie  cos przez natłok problemów(rozwód  rodziców, ciagle kłótnie, rak mamy) od dziecka nerwica u mnie objawiala sie potrzeba korzystania z toalety  w stresujacych  sytacjach pare miesiecy temu był  to bol głowy  a teraz  bol ręki  i klatki piersiowej. 4 lipca mam wizytę  u psychiatry i mam zamiar chodzic na terapię  bo wykańcza  to mnie i moich bliskich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×