Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm:(


Rekomendowane odpowiedzi

Czy nas czyli ludzi z roznego rodzaju zaburzeniami typu depresja, schizofrenia i inne tez pokazuje sie w kaftanie z wywalonym jezykiem??

Tak pewnie to sobie wyobrażają niestety :? A na depresję to przecież wystarczy się wziąć w garść i przestać marudzić (to usłyszałam od koleżanki...)

 

-- 14 lut 2014, 22:55 --

 

zmęczona_wszystkim, nie chodzi mi o jakieś "uwiedzenie" tylko o różne wpływy. Od traumatycznych przeżyć po internet i telewizję. Jakoś wydaje mi się, że kiedyś było mniej homoseksualistów niż teraz, aczkolwiek mogę się mylić bo nigdy nie zagłębiałam się w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś się tak zachowuje na forum. Na szczęście cię nie znam i nigdy nie poznam, bo ciągnie mnie do fajnych ludzi.

 

To jest forum dla chorych na nerwice. Myślisz że jakiś rodzic, męczony przez nerwicę, wychowujący dziecko ma ochotę czytać na forum tematycznym wypociny pedała jaki ów rodzic jest zły bo boi się Genderów itp.? Uszanuj tych ludzi! Do ciężkiej cholery! Myślisz że im się to podoba? Czytanie jacy oni źli? Oni tu przychodzą po pomoc. Nie musisz się ze swoją orientacją obnosić wszem i wobec, racjonalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś się tak zachowuje na forum. Na szczęście cię nie znam i nigdy nie poznam, bo ciągnie mnie do fajnych ludzi.

 

To jest forum dla chorych na nerwice. Myślisz że jakiś rodzic, męczony przez nerwicę, wychowujący dziecko ma ochotę czytać na forum tematycznym wypociny pedała jaki ów rodzic jest zły bo boi się Genderów itp.? Uszanuj tych ludzi! Do ciężkiej cholery! Myślisz że im się to podoba? Czytanie jacy oni źli? Oni tu przychodzą po pomoc. Nie musisz się ze swoją orientacją obnosić wszem i wobec, racjonalizować.

 

A myślisz, że ja, osoba, która również cierpi na nerwicę, chce czytać wypociny jakiegoś ćwoka, który obraża mnie? Gendery? O czym Ty w ogóle bredzisz? Ja też tu przyszłam po pomoc, ale nie w przypadku orientacji. Naucz się najpierw, co znaczy słowo racjonalizacja, bo bredzisz kompletnie. Nie obnosze się, ale jak mnie ktoś obraża, to reaguję w tym temacie. Jesli ktoś nie ma szacunku do mnie, ja nie mam do tej osoby. A to forum jest dla wszystkich - jak zmienisz regulamin, to mnie poinformuj. do cięzkiej cholery? Czy myślisz, ze mi sie podoba Twoje obrzydliwe zachowanie?

 

Czy ktoś ci kazał pchać się do tematu, który cię brzydzi? Nie. To po ...uja tu wchodzisz i obrażasz innych i piszesz dyrdymały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Gender - ludziom starszym kojarzy się z czym? Dla tego specjalnie to wstawiłem. Jeżeli przychodzisz po pomoc na forum nerwicy, uzyskasz ją nie obnosząc się wszem i wobec ze swoją orientacją, oraz zarzucając Normalnym nienormalność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Gender - ludziom starszym kojarzy się z czym? Dla tego specjalnie to wstawiłem. Jeżeli przychodzisz po pomoc na forum nerwicy, uzyskasz ją nie obnosząc się wszem i wobec ze swoją orientacją, oraz zarzucając Normalnym nienormalność ;)

 

Nie obchodzi mnie, z czym się kojarzy ludziom niedouczonym. Czyli ja nie moge wspomnieć o mojej orientacji, bo to jest "obnoszenie" się, ale ty, czyli "Normalny" , masz prawo mnie obrażać. Mam wy.ebane, czy sie uważasz za normalnego z małej, czy z dużej litery. Nie dość, że jesteś homofobem, to jeszcze zakłamanym. Przykre to. Mogę tobie zarzucać, co mi się tylko podoba. Na szczęście nie jesteś administratorem, moderatorem, itp., więc co najwyżej możesz się powkurzać, że ktoś się "obnosi", czyli ośmiela sie o czymś tylko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można działać na dwa fora. na nerwicy rozwiązujemy problemy nerwicy, na forum dla pedałów sapiemy jacy Ci hetero są nienormalni. Ja na przykład jadę na trzy fora: Na nerwicy rozwiązuję problemy nerwicy, do tego sprawy techniczne związane z motoryzacją oczywiście na motoryzacyjnym, dochodzi jeszcze lotnicze, ale to dłuższa bajka. Polecam spróbować ;)

 

EDIT: Nie wszyscy chorzy na nerwicę, którzy tu trafią, będą zdrowi i wykształceni, śmiem nieśmiało zauważyć że tak się obruszyłeś że powoli Ty zaczynasz ich obrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można działać na dwa fora. na nerwicy rozwiązujemy problemy nerwicy, na forum dla pedałów sapiemy jacy Ci hetero są nienormalni. Ja na przykład jadę na trzy fora: Na nerwicy rozwiązuję problemy nerwicy, do tego sprawy techniczne związane z motoryzacją oczywiście na motoryzacyjnym, dochodzi jeszcze lotnicze, ale to dłuższa bajka. Polecam spróbować ;)

 

Oj, znów ta kompletna niewiedza wypływa. Nie ma forum dla "pedałów" (cóż za ubogie słownictwo, ale sie nie dziwię), a na forum z innymi kobietami bynajmniej nie mówimy o tym, że hetero są nienormalni. Jeśli tak uważasz, to się nie dziwię, bo zupełnie nas nie znasz. A gdybyś wykazał się większą spostrzegawczością, to zauważyłbyś, ze na tym forum są rozmaite działy, np. psychologia, socjologia, a nawet działy zupełnie z nerwicą nie związane. Polecam zerknąć uważniej...

 

-- 15 lut 2014, 00:32 --

 

 

EDIT: Nie wszyscy chorzy na nerwicę, którzy tu trafią, będą zdrowi i wykształceni, śmiem nieśmiało zauważyć że tak się obruszyłeś że powoli Ty zaczynasz ich obrażać.

 

Obruszyłaś. Ileż razy można tłumaczyć, że już sam nick ZMĘCZONA, oznacza kobietę? Rozumiem, że ludzie niewykształceni mają prawo obrażać innych? Ciekawe poglądy... a wątek jest zatytułowany: homoseksualizm, więc każdy, kto tego nie lubi, po prostu tu nie wchodzi. Proste? Proste. Jak ktoś wchodzi, żeby obrażać innych, a potem nagle wyciąga argument, że mogą ten wątek przeczytać starsi ludzie... to jest to żenada. Nie obrażaj innych, nie będziesz obrażany - powinna to być podstawa jakichkolwiek rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, gdyby moim przedmówczyniom nie zarzucano braku wiedzy, to nawet bym się nie odzywał, ale jak widzę jak zarzucacie brak wiedzy ludziom którzy tylko wyrażają własne zdanie to wybacz. Tym bardziej że mają rację.

 

Jest różnica między wyrażaniem własnego zdania a kierowaniem się stereotypami. Stereotypy, i to jeszcze tak głupie, jak mówienie o dziwnych strojach, itp., świadczą o niewiedzy. Nie, nie mają racji. A już sam fakt, ze bardzo Cię ciekawiło, żeby do tego wątku wpaść, świadczył, ze chciałeś po prostu nawrzucać i dać ujście homofobii. Jak masz tyle złej energii, to wyjdź na zewnątrz i pokrzycz sobie, tak radził gdzieś tam ktoś o poglądach podobnych do Twoich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, A cóż Cie tak boli co kto robi w swoim życiu. Jak ma ochote być gejem to niech sobie nim będzie, chce być lesbijką to niech sobie nią będzie. Tylko ludzie, którzy mają zbyt nudne swoje życie, żyją życiem innych i przez to jest tyle jadu w Polszy. Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż rozkminianie co kto robi z kim w łóżku. Jedyna kwestia - nie chce na to patrzeć i nie chce nawet słyszeć o adopcji dzieci przez homoseksualistów. Cała reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały rację, oj miały, właśnie tego samego próbujesz ze mną: "Daj ujście swojej homofobii" Zwyczajne odwracanie kota ogonem, czyli nie ja jestem chora, zaburzona, ale oni. Oh ci hetero, jeszcze trochę a doprowadzą do upadku ludzkości, nieprawdaż?

 

-- 15 lut 2014, 00:51 --

 

Miro, A cóż Cie tak boli co kto robi w swoim życiu. Jak ma ochote być gejem to niech sobie nim będzie, chce być lesbijką to niech sobie nią będzie. Tylko ludzie, którzy mają zbyt nudne swoje życie, żyją życiem innych i przez to jest tyle jadu w Polszy. Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż rozkminianie co kto robi z kim w łóżku. Jedyna kwestia - nie chce na to patrzeć i nie chce nawet słyszeć o adopcji dzieci przez homoseksualistów. Cała reszta mnie nie interesuje.

 

Właśnie nic, kompletnie nic mnie nie boli... Pytanie było co zrobił bym gdyby przyjaciel okazał się gejem, wypowiedziałem się i wielkie poruszenie.

 

-- 15 lut 2014, 00:53 --

 

Jedyna kwestia - nie chce na to patrzeć i nie chce nawet słyszeć o adopcji dzieci przez homoseksualistów. Cała reszta mnie nie interesuje.

 

A z tym to sobie tutaj uważaj, Ty chory homofobie! Myślisz że para pedałów może być gorszymi rodzicami?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały rację, oj miały, właśnie tego samego próbujesz ze mną: "Daj ujście swojej homofobii" Zwyczajne odwracanie kota ogonem, czyli nie ja jestem chora, zaburzona, ale oni. Oh ci hetero, jeszcze trochę a doprowadzą do upadku ludzkości, nieprawdaż?

 

O czym Ty w ogóle bredzisz? Masz duże problemy ze sobą, skoro teraz wmawiasz mi i innym, że twierdzimy, że hetero sa nienormalni. Brak argumentów, nie? Czy ja nienawidzę heteryków? Niby z jakiej paki? :shock: To Ty odwracasz kota ogonem, bo jak zabrakło argumentów, to zaczyna się przypisywanie poglądów, które z homoseksualistami nie mają nic wspólnego. Nikt tu nie pisał, że heteroseksualizm jest nienormalny - to wytwór Twojego mózgu, urojenie jakieś. Za to pisałam, że nie pozwalam sie obrażać i twierdzić, że z tego powodu jestem nienormalna. Czy to az takie trudne do zrozumienia? Coś mi sie wydaje, ze chyba tak. Dla mnie normalny jest i hetero, i homo. Dla ciebie tylko hetero - ręce opadają, jak tłumaczy sie takie podstawowe rzeczy. :hide:

 

A to lubowanie się w słowie "pedał" - to chyba jakas mania.

 

-- 15 lut 2014, 01:01 --

 

 

A z tym to sobie tutaj uważaj, Ty chory homofobie! Myślisz że para pedałów może być gorszymi rodzicami?!

 

Możesz sobie żartować i obrażać, a geje, którym faktycznie będzie zależeć na posiadaniu dzieci, to i tak będą je mieć, bez adopcji. I nic na to nie poradzisz :D Zapewne niewielu się na to zdecyduje, ale i tak już tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Co do adopcji uważam to za okropną sprawe, to powinno być surowo zakazane w każdym miejscu na świecie. Ale to musi ryć głowe biednemu dziecku... :?:?:? Na to nigdy nie dam przyzwolenia NIE NIE NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można działać na dwa fora. na nerwicy rozwiązujemy problemy nerwicy, na forum dla pedałów sapiemy jacy Ci hetero są nienormalni. Ja na przykład jadę na trzy fora: Na nerwicy rozwiązuję problemy nerwicy, do tego sprawy techniczne związane z motoryzacją oczywiście na motoryzacyjnym, dochodzi jeszcze lotnicze, ale to dłuższa bajka. Polecam spróbować ;)

 

EDIT: Nie wszyscy chorzy na nerwicę, którzy tu trafią, będą zdrowi i wykształceni, śmiem nieśmiało zauważyć że tak się obruszyłeś że powoli Ty zaczynasz ich obrażać.

:great:

 

ja tam do homoseksualistów nic nie mam dopóki mnie nie zaczyna podrywać lesbijka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ja jestem w 100% hetero ale nie widze sensu onrazania kogos tylko dlatego ze zyje troche inaczej niz ty. Moim zdaniem zmęczona_wszystkim, ma bardziej racjonalne argumenty. Pomijam juz fakt ze nie rzuca na prawo i lewo lekcewazacymi okresleniami. Nie wiem czy takie pytanie padlo ale znasz osobiscie kogos kto jest homo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały rację, oj miały, właśnie tego samego próbujesz ze mną: "Daj ujście swojej homofobii" Zwyczajne odwracanie kota ogonem, czyli nie ja jestem chora, zaburzona, ale oni. Oh ci hetero, jeszcze trochę a doprowadzą do upadku ludzkości, nieprawdaż?

 

O czym Ty w ogóle bredzisz? Masz duże problemy ze sobą, skoro teraz wmawiasz mi i innym, że twierdzimy, że hetero sa nienormalni. Brak argumentów, nie? Czy ja nienawidzę heteryków? Niby z jakiej paki? :shock: To Ty odwracasz kota ogonem, bo jak zabrakło argumentów, to zaczyna się przypisywanie poglądów, które z homoseksualistami nie mają nic wspólnego. Nikt tu nie pisał, że heteroseksualizm jest nienormalny - to wytwór Twojego mózgu, urojenie jakieś. Za to pisałam, że nie pozwalam sie obrażać i twierdzić, że z tego powodu jestem nienormalna. Czy to az takie trudne do zrozumienia? Coś mi sie wydaje, ze chyba tak. Dla mnie normalny jest i hetero, i homo. Dla ciebie tylko hetero - ręce opadają, jak tłumaczy sie takie podstawowe rzeczy. :hide:

 

A to lubowanie się w słowie "pedał" - to chyba jakas mania.

 

O tak, ale do wszystkich przedmówczyń, oraz osób o odmiennych poglądach że brak wiedzy, że to w przyrodzie normalne, wszyscy się myliliśmy, ale nie Wy. Gadka typowa dla LGTB, które wyznają zasadę, że jak "fakty są przeciwko nim, to trzeba walczyć z faktami".

 

Możesz mi usiłować wmówić różne choroby, ale fakty są jakie są, bo w Twoich wypowiedziach jest coraz mniej argumentów, a coraz więcej chorób - zauważ

 

-- 15 lut 2014, 01:10 --

 

Ellwe, Ja też, do momentu kiedy jestem obrażany za swoje jedno zdanie dotyczące przyjaciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, gubisz się, nie masz już w ogóle argumentów. A z bezbronnymi nie walczę. Ale jedna kwestia - doucz się trochę, posprawdzaj, a przekonasz się, ze zachowania homoseksualne istnieją wśród wielu gatunków zwierząt. I to jest akurat fakt, niczego tu nie zmyślam. Widzisz w moich wypowiedziach choroby? Żenada, kompromitujesz się już totalnym brakiem jakichkolwiek kontrargumentów.

 

-- 15 lut 2014, 01:15 --

 

, Co do adopcji uważam to za okropną sprawe, to powinno być surowo zakazane w każdym miejscu na świecie. Ale to musi ryć głowe biednemu dziecku... :?:?:? Na to nigdy nie dam przyzwolenia NIE NIE NIE!

 

Tylko że w żaden sposób nie będziesz w stanie ingerować w prywatne życie dwojga ludzi.

 

-- 15 lut 2014, 01:17 --

 

Miro, nie byłeś obrażany za zdanie o przyjacielu, tylko za późniejsze obelgi.

 

-- 15 lut 2014, 01:18 --

 

khaleesi, jeśli zacznie Cię podrywac lesbijka, to wystarczy jej powiedzieć, ze nie jesteś zainteresowana, tak jak możesz to samo powiedzieć każdemu podrywającemu cię facetowi, który Ci się nie podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w żaden sposób nie będziesz w stanie ingerować w prywatne życie dwojga ludzi.

 

No supermanem nie jestem, nie zbawie tego świata, ale dopóki jest to prawnie zakazane mam ten komfort psychiczny że takie sytuacje są marginalne w tym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×