Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam ....


Hetna

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się streści długie posty mnie irytują. Jestem nerwowa:) Postanowiłam tu wejść z prostego powodu. Mam lęki napadowe, pewnie i nerwice nie wiem.....Leczę sie od wielu lat choć nie konkretnie z tego powodu. Kiedy szlam do psychologa borykałam sie z innymi problemami o stanach nerwicowych nie wiele wtedy mówiłam bo myślałam że jestem jakaś walnięta. Moje stany nie są najgorsze. Uczucie paniki, duszenie...stany agresywne ale nie zabijam:) Nie są najgorsze w tym sensie że widziałam i słyszałam o gorszych napadach. Jednak mam 26 lat i już jestem tym zmęczona. Odechciało mi się nad tym pracować. Trochę sie izoluję od ludzi. Rzadziej wychodzę z inicjatywą spotkań ze znajomymi.Nie pracuje obecnie po raz pierwszy od 6 lat. Nie bardzo mam z kim o tym pogadać. Ciągle czuję się jak debil kiedy komuś z bliskich o moich lękach mówię. Ludzie którzy tego nie przeżywają nie są w stanie zrozumieć co niestety jest ...zrozumiałe. Dzisiaj na wykładach siedząc znowu miałam lekki napad. Starałam się panować nad sobą mówiąc sobie że: jestem bezpieczna i spokojna. Pomagało, nie uciekłam z wykładu. I wiecie co !Miałam ochotę w pewnym momencie wstać i powiedzieć. "Przepraszam mam stan lękowy czy ktoś mógłby mi pomóc sie uspokoić?" A w odpowiedzi chciałam usłyszeć: "Oczywiście proszę się nie martwić jest pani bezpieczna to normalne że się tak pani czuje proszę być dobrej myśli " Takie marzenie, żeby czuć się normalna. Dlatego weszłam tutaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×