Skocz do zawartości
Nerwica.com

zła diagnoza, gorsze samopoczucie na lekach, upadek intelektualny.


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

leki sprawiły że pomimo że miałem indywidualne nauczanie które było dla mnie bardzo dobre nie chciało mi się uczyć. była to 3 klasa LO więc maturalna. potem był szpital w wakacje, bo stłukłem szklankę. potem były studia, na których wytrzymałem tydzień, bo siostra nie chciała ze mną dzielić mieszkania, a ja nie czułem się na siłach szukać czegoś sam. tak to się zaczeło.

studia przerwałem i trafiłem do środowiskowego domu środowiskowego. nie chciałem tam tak bardzo chodzić że jedyne co mi przyszło do głowy żeby przestać tam uczęszczać to powrót na stłudia.

na studiach zaliczyłem semestr jednak wiedząc że nie grozi mi śds postanowiłem wrócić do domu i przerwać studia na politechnice.

potem były szpitale i oddziały dzienne, poprawianie matury, zaczynanie studiów ponownie  i zapaść intelektualna.

dziś nie potrafię się odnaleźć w świecie. czuje się zapóźniony intelektualny, bez zrozumienia i realnego wsparcia.

 

boje się że jak będę żył z renty i nie będę chodził na zastrzyki tylko brał leki w formie tabletek, to rodzina mnie zamknie w DPS-ie.

 

przykre nie tak wyobrażałem sobie życie, dobrze że do DPS nie tak łatwo trafić, bo pewnie już tam dawno by mnie zamknięto w imie miłości i chęci pomocy w mojej "ciężkiej",  "psychicznej", "chorobie".

i tak umrę w piachu do którego naszczał pies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×