Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
JERZY62

Jak sobie radzić na nowej skórce forum

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, JERZY62 napisał:

Ale po kliknięciu w link nie wyświetla stronę z ostatnim postem tylko z pierwszym.

@JERZY62 trzeba klikać nie w linki do tematu,  ale w te liczby po prawej, wtedy przeniesie do ostatniego postu.

a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tu jeszcze sporo do poprawy, ale robi się coraz bardziej przyjaźnie. Chociaż władza ustawiła sobie za dużą czcionkę w okienku kto jest online :D 

y.jpg.4c09d9be10f15cacd843ecfa09759f31.jpg

Jeszcze 2 rzeczy

1. Czasem pokazuje mnie w okienku, że jestem online, a czasem, że nie, tak jak na screenie, nie zalogowałem się anonimowo, a nie ma mnie wśród userów on-line.

2. Napisano na dole, że maksymalny ogólny rozmiar załącznika 48,83 MB, a maksymalny rozmiar pliku 31MB.

nie wiem skąd wzięli tak gigantyczne rozmiary, ale zdjęcia 2 MB nie wchodzą, musiałem zmniejszać. Trzeba by konkretnie ustalić te rozmiary załączników i wpisać tam odpowiednie liczby.

•  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ma być z czcionką :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith a ja się czuję maluczkim człowiekiem, przy tak dużych moderatorach i adminach :P :P 

Jeszcze w sprawie powiadomień - jak dostanę powiadomienie na ten piękny dzwoneczek, to po przeczytaniu jak go usunąć? Nie widzę opcji usuwania powiadomień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To do momentu aż nie zorientuję się, jak ustawiać rangi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Liber8 napisał:

@JERZY62 trzeba klikać nie w linki do tematu,  ale w te liczby po prawej, wtedy przeniesie do ostatniego postu.

A kto to będzie wiedział,,, dobrze że powiedziałeś ale jakoś tak dziwnie się czuje jak nie klikam w link tylko numer strony. Takie to podziabane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się w tym panelu czuję jak ryba w wodzie :D :D (ofc nie tym z nerwicy tylko tak ogólnie mówię o Powered by Invision Community)

Dodałem rangi, włączyłem punkty reputacji, zrobiłem z siebie admina. Utworzyłem też rangę BIEDAK żeby se ją przyznać, ale nie widzę możliwości awansu z admina na biedaka.

Tak tylko mówię, że jak się  @Lilith wkręcisz na dobre w ten panel, to to forum wyjdzie na ludzi :D i będzie lepiej niż na poprzedniej skórce :D 

a.png

b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, JERZY62 napisał:

Ale po kliknięciu w link nie wyświetla stronę z ostatnim postem tylko z pierwszym.

Bo tam jeszcze w statusie przeczytania powinno być zaznaczone "przenoś do pierwszego nieprzeczytanego" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i-have-no-idea-what-Im-doing-meme-23.jpg  - Ja,gdy próbuje ogarnąć nowy panel moda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie , gdzie My jesteśmy , w czarnej zamglonej dupie , czy na Forum dla ludzi z problemami psychicznymi ???

Obecnie ledwo daję radę wstać do roboty i poogarniać najważniejsze sprawy życiowe  i tylko te ,,, a mam jeszcze dosłownie godzinami rozszyfrowywać poruszanie sie na Forum . Nie , ja odpuszczam tego typu " rozrywki " . Kto lubi , ma czas , cierpliwość , proszę bardzo , niech się kliźni w całych tych zawiłościach . Nie na moje zdrowie i chore nerwy ,żebym jeszcze się tutaj użerał z problemami technicznymi . Od tego sa odpowiedni ludzie ,,, ale Oni wymyslili zawiłą hybrydę ,żeby i to nam zabrać .

Nie wiem ,czy z czasem cos sie polepszy , oby ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Aktywne wątki" powinny być domyślne w zakładce "Aktywność"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

---od dziś muszę się 2 razy logować ,żeby wejść na Forum , dopiero za drugim razem chwyta .

Bardzo sie cieszę ,że dopiero za drugim  , a nie za dziesiątym razem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Bardzo sie cieszę ,że dopiero za drugim  , a nie za dziesiątym razem .

No widzisz, zawsze można znaleźć coś pozytywnego:mrgreen:

No ale tak na poważnie to masz rację. Szukam chwili relaksu a nie grzebania w ustawieniach forum. Dobra zmiana na gorsze, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Brakuje mi jej,straciłem ją przez to podłą znmianę na forum :classic_blush:

Kogo Ci brakuje ?

Zgadzam się z Tobą , lipa na maxa z ta nową wersją Forum , w ogóle się tu nie czuję , szambo ogólnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój avatar to kartonowy trabant nad samym brzegiem rzeki ,,, albo się wpier-li do tej wody i utonie , albo odpali na swoim dwusuwie i z kupą dymu ,wypierdziały ruszy z bólem dupy do przodu. Tak widzę dalsze losy Forum , tego nowego , przepoczwarzonego King- konga .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, rolosz 2.0 napisał:

@Liber8 jak zrobiłeś to ciemne tło?:classic_ninja:

Hej @rolosz 2.0 

na stronie nr 2 tego tematu to opisałem, dodałem dodatek dark reader do przeglądarki chrome z  web store.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Liber8 Dziękuję. Sorry, pobieżnie przeczytałem widocznie wątek. Za to wszystkie ustawienia przeleciałem pięciokroć, żeby znaleźć tryb nocny 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie kręci tylko jak chcę dodać nick do edytora05c7a947-714e-4359-b79b-855447838773.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczyna być coraz lepiej...

Dzięki dla tych, ktorym się chce forum poprawiać i doprowadzać do uzywalności...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podoba nowa odsłona, wszystko działa bez problemów, nawet przy włączonym adblocku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi