Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
JERZY62

Jak sobie radzić na nowej skórce forum

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@kia_ sportage :classic_biggrin::classic_biggrin:

A z mojej strony poprawka, będąc w ustawieniach sygnatury wystarczy odświeżyć stronę (niezależnie od tego czy mamy blokera włączonego, wyłączonego, czy w ogóle go nie posiadamy).

Odświeżenie (F5) powoduje pojawienie się okna z możliwością ustawienia sygnatury :D cuda na kiju :D 

Edytowane przez Liber8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W celach testowych dodałem wielu z Was do profilu i widnieję w Waszych profilach jako obserwujący :D Trzeba rozruszać nowe opcje forumowe :D 

Jak się komuś nie podoba, że obserwuję jego aktywność, to bez przeszkód można mnie usunąć :D O ile się da :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, wiejskifilozof napisał:

Nie działa pw,bez sensu ta dobra zmiana.RODO,to wynalazek szatana.Ja chce moję stare Forum.Ta nowa odsłona to kretynizm.

Skoro Wiejski Srebrnousty opowiada juz o szatanie , to jest znak końca czasów tego czego .

Szkoda , że tak spartaczyli to Forum,dosłownie na cacy . Ta oprawa jest tak odpychająca ,że nie mam ochoty ani pisać , ani nawet tu zaglądać .Te wszystkie zawiłości , o których piszecie to ma być dla kogo , dla ułomnych psychicznie ? No . Nie wspomnę już o PW , które jest tak zamieszane ,,,że szkoda nawet czasu na-krytykę .

Spędziłem tu tyle lat , ,, 

to co w tej chwili jest to lipa , porządna lipa . Tyle w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dupowate to forum się zrobiło przez tą nową skórkę, szlak by to trafił:classic_mellow:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, JERZY62 napisał:

Dupowate to forum się zrobiło przez tą nową skórkę, szlak by to trafił:classic_mellow:

---w dodatku bardzo niedopracowane technicznie . Na jednych stronach jestem zalogowany , na innych wylogowany , ale szopki 

Szkoda słów , ja przynajmniej do tego badziewia się nie przyzwyczaję , wiem o tym . Białe to wszystko jak w szpitalu dla wariatów , zero przytulności , intymności , ciepła ,,, w dupę srał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8de4337b-02ba-4c50-a731-0d3f4d779e4b.png

To co powyżej przy logowaniu to już tak na stałe???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kia_ sportage a u mnie @JERZY62 się zaczerwienił :classic_biggrin:

JERZY, poprzedni wpis-post nie będzie Ci się powtarzał, jeżeli klikniesz w "wyczyść edytor" - pokazuje się to w oknie pod poprzednim wpisem (tłustym drukiem).

A tak w ogóle, to długo siedzi się nad wpisem jednego postu, żeby wstawić emotikony, zaznaczyć nicka, zacytować, skasować poprzedni swój post w oknie, itd. a jeszcze jak w międzyczasie wyloguje człowieka - to może faktycznie szlag trafić... no doooopa!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mirunia a no wielka doopa z tego forum się zrobiła:bezradny:

Wreszcie wyczyściłem edytor... ale mógłby się sam automatycznie czyścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JERZY62, tu nie ma nic automatycznego, wszystko "na piechotę"  trza klikać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że proszę o dużo, ale trochę cierpliwości. Na razie walczą z podstawowymi błędami technicznymi. Trochę trzeba będzie poczekać aż to poogarniają. Włączyli Forum, żebyśmy mieli gdzie pisać. Kwestie techniczne dopiero rozwiązują. W dalszej kolejności ma przyjść wygląd Forum i upodabnianie go do starej wersji. Nie wiem ile to zajmie, ale będę o to dalej marudzić. Wiem, że to cholernie irytujące, bo i mnie to wszystko wnerwia. Ale to w końcu dla ludzi tutaj wchodzę, więc zagryzam zęby i czekam. Tak, czy inaczej - zgłaszajcie dalej błędy, bo ja to przekazuję dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Lilith napisał:

Wiem, że proszę o dużo, ale trochę cierpliwości. Na razie walczą z podstawowymi błędami technicznymi. Trochę trzeba będzie poczekać aż to poogarniają. Włączyli Forum, żebyśmy mieli gdzie pisać. Kwestie techniczne dopiero rozwiązują. W dalszej kolejności ma przyjść wygląd Forum i upodabnianie go do starej wersji. Nie wiem ile to zajmie, ale będę o to dalej marudzić. Wiem, że to cholernie irytujące, bo i mnie to wszystko wnerwia. Ale to w końcu dla ludzi tutaj wchodzę, więc zagryzam zęby i czekam. Tak, czy inaczej - zgłaszajcie dalej błędy, bo ja to przekazuję dalej. 

Lilith , cierpliwość to się zawsze znajdzie 🙂 . W kwestii działania i uczestnictwa swojej osoby w Życiu Forum to mam wiele cierpliwości ,,,

Pocieszyłaś mnie bardzo ,że cały czas coś tam remontowcy pracują nad udoskonaleniem obecnej wersji Forum .

Niech nawet i rok pracują , poczekam , ale żeby to co stworzą było lepsze od poprzedniego , proste ,przejrzyste, przytulne ( w kolorach , etc ) i tego typu . 

Nie chciałbym ,żeby jacyś parciarze popsuli coś tak Fajnego jak to Forum , przez swoje amatorstwo i brak wiedzy , kompetencji i wprawy oraz obeznania w działaniach programów komputerowych i samego życia Forum .

Pozdrawiam.

Co do zgłaszania błędów działania Forum , nie wiem nawet od czego tu zacząć ,ba ja nawet nie wiem jak sie tu poruszać , proszę Tych , którzy są bardziej ogarnięci w temacie komputerów ,żeby to robili do SKUTKU .

jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

ale żeby to co stworzą było lepsze od poprzedniego

O to ciężko będzie, moim zdaniem z goowna czekolady nie zrobi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

03927459-91ff-4172-b142-0f0bec8e52ff.png

Nie mogę tego usunąć ""@misty-eyed"" ani coś napisać w okienku odpowiedzi. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JERZY62, najlepiej wyjść na główna stronę i wrócić do wątku - też tak miałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem sobie dodatek dark reader z chrome web store.

Wściekle czerwony kolor zamieniło na przyzwoicie czerwony :D Można poprzesuwać suwaki i dopasować kontrast, nasycenie itd.

Wygląda to tak:

1jpg_qehwhnq.jpg

A forum przeglądam tak:

2jpg_qehwher.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.06.2018 o 20:17, wiejskifilozof napisał:

Nie działa pw,bez sensu ta dobra zmiana.RODO,to wynalazek szatana.Ja chce moję stare Forum.Ta nowa odsłona to kretynizm.

Kłopot w tym, że powtórzę po raz drugi albo trzeci (bo już ktoś pisał) że nowa skórka nie ma związku z RODO. Może pośrednio ma bo stary silnik nie spełniał standardów i zabezpieczeń, ale na pewno nie wymuszał tak mocno przeniesienia na nową skórkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie jest funkcja "aktywne wątki"? To była moja podstawa przeglądania forum, bez tego jest beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@refren z poziomu wejścia do konkretnego działu nie ma tej funkcji. Przeglądając randomowy temat również nie ma. 

Będąc zalogowanym także nie ma. To lekko absurdalne, ale opcja pokazuje się jak nas wyloguje, w sensie klikniemy "wyloguj", albo samo nas wyrzuci, wtedy opcja aktywne wątki jest dostępna. Po prawej stronie na dole (i u góry też po prawej)

2edtqn7.jpg

Edytowane przez Liber8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi