Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie radzić na nowej skórce forum


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

@alone05 -> klik

 

Na screenach masz wyjaśnienie.

(na drugim obrazku od góry się pomyliłem, z pozycji działu, jak klikniemy w 347 stronę tematu, to przeniesie nas w 347 stronę tematu, nie do ostatniego posta)

 

Poprawka :D 

1521872831_zpozycjidziau.thumb.jpg.f21ef9bc9d9b3baf8eac6dd79e123144.jpg.ca49ca5765e78cce08a79096f225bec2.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2018 o 13:22, Kalebx3 Gorliwy napisał:

jak się doczekasz daj znać 

Ja się doczekałem. 

Wiele rzeczy, które nie działały wcześniej, działa teraz. 

"Starego dobre forum" poszło w pisdu i bym chętnie przedstawił listę rzeczy z którymi był problem wcześniej, a teraz nie ma.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2018 o 14:09, Liber8 napisał:

Ja się doczekałem. 

Wiele rzeczy, które nie działały wcześniej, działa teraz. 

"Starego dobre forum" poszło w pisdu i bym chętnie przedstawił listę rzeczy z którymi był problem wcześniej, a teraz nie ma.

 

przynajmniej jeden zadowolony ,,,z nowej skórki 😉

 Ja niestety jakoś żadnych plusów ze zmiany na Forum nie mogę dostrzec , doświadczyć , uświadczyć .

 Pewnie dlatego ,że nie znam się tak dobrze na komputerach jak Ty . No , ale z drugiej strony , jako użytkownik Forum nie muszę się znać , kombinować od strony technicznych zawiłości etc .

 

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem szansę mimo wszystko temu nowemu badziewiu. Ale niestety - jest dokładnie jak Kalebx3 pisze - aktywnośc spadła do poziomu nieakceptowalnego. Nic się nie dzieje. Posty pisze praktycznie sam do siebie. Chyba że pojawia się jakis buc szukający zaczepki.

To jakas masakra.

I wiem z czego to wynika - ludziska schorowane zaglądały na forum, aby sie choć trochę zrelaksować, odpocząć, wygadać i poczytać, oraz podyskutować z innymi ludziskami. Ale wszelakie zawiłości techniczne tegoż tworu powoduja, że zamiast spełnienia powyższych oczekiwań doprowadzany jestem ( jak widac podobnie jak owe ludziska ) do stanu w ktorym słowa "qrwa i chój " są jedynym osiągnięciem spowodowanym arkanami i meandrami tego gówna.

Jak już pisalem - to nie forum dla informatyków, czy nastoletnich dzieciaków, ktorzy po takich jak to tworach poruszają się instyktownie z racji tego że 3/4 życia spędzają przed komputerem.

To forum dla wariatów, którzy stanowili trzon forum, a ktorzy obecnie jak widać mają juz owo forum z przedstawionych wyżej powodów zwyczajnie w duupie.

Zawsze potwierdzam czyjeś motto - "lepsze jest wrogiem dobrego", ktore jak boleśnie przekonałem się ( nie tylko ja ) jest prawdą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2018 o 10:14, INTEL 1 napisał:

Ja dałem szansę mimo wszystko temu nowemu badziewiu. Ale niestety - jest dokładnie jak Kalebx3 pisze - aktywnośc spadła do poziomu nieakceptowalnego. Nic się nie dzieje. Posty pisze praktycznie sam do siebie. Chyba że pojawia się jakis buc szukający zaczepki.

To jakas masakra.

I wiem z czego to wynika - ludziska schorowane zaglądały na forum, aby sie choć trochę zrelaksować, odpocząć, wygadać i poczytać, oraz podyskutować z innymi ludziskami. Ale wszelakie zawiłości techniczne tegoż tworu powoduja, że zamiast spełnienia powyższych oczekiwań doprowadzany jestem ( jak widac podobnie jak owe ludziska ) do stanu w ktorym słowa "qrwa i chój " są jedynym osiągnięciem spowodowanym arkanami i meandrami tego gówna.

Jak już pisalem - to nie forum dla informatyków, czy nastoletnich dzieciaków, ktorzy po takich jak to tworach poruszają się instyktownie z racji tego że 3/4 życia spędzają przed komputerem.

To forum dla wariatów, którzy stanowili trzon forum, a ktorzy obecnie jak widać mają juz owo forum z przedstawionych wyżej powodów zwyczajnie w duupie.

Lepiej i trafniej  bym tego nie ujął  Intel  Stary Brachu . Skurw---lili , zdeptali , skalali i utopili na samym dnie ich różowego  szamba ,to nasze Forum , które kiedyś żyło , różnie żyło , ale żyło . Teraz już Ono nie  umiera( jak nosił tytuł pewien Wątek ) ,. Teraz raczej zdecydowanie zdechło .

 Większość Userów , którzy mieli jeszcze coś do powiedzenie pospi-erdalali stąd do cieplejszych krajów ,,, co widać po cyfrach odwiedzających . Takiej wizualnie - technicznej  szmiry to w internecie trudno obecnie znależć .Mówię to z całą odpowiedzialnością .

 Siema wariaty :classic_mellow:

 

 

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor niebieski popieram -jest lepszy niż czerwony 8) ale to był najmniejszy problem forum...

Jest pewien prosty patent jak zrobić żeby ta BIEL nie raziła w oczy podczas czytania : TRZEBA ZMNIEJSZYĆ GAMME w kolorach
Najpierw opisze dla tych co mają karty graficzne Nvidii w kompie:
1)  klikamy prawym klawiszem myszki w prawym dolnym rogu pulpitu -tam gdzie jest zegar -klikamy ikonę karty graficznej NVidia

wblrvpmancmc_t.jpg

2) powinno otworzyć się  menu i klikamy myszką na "Ustawienia kolorów":

zuhitj75edcp_t.jpg

3) otworzy nam sie okno ze suwakami umożliwiającymi regulacje  -wybieramy myszką suwak GAMMA

k0ffxdivdcyi_t.jpg

Normalnie suwak GAMMA jest ustawiony na 1.00  -teraz patrzcie na ekran, na forum i myszką zmniejszcie GAMME tak jak Wam odpowiada np do 0.3  i wystarczy potwierdzić przyciskiem "ZASTOSUJ"

Biel już nie razi w oczy ,kontrast zrobił sie lepszy -to sie nazywa magia :pirate:    TO SIE PIĘKNIE SPRAWDZA :pirate:

Dla wygody możecie jeszcze podregulować jasność i kontrast ALE PRZYCISKAMI NA MONITORZE :smile:

Minusem jest to że fotki na forum są ciemniejsze i filmy youtube też -wiec zaglądając w takie działy forum lepiej jest mieć GAMME =1.00


Jeśli macie laptopa i zintegrowaną kartę ,albo kartę firmy Radeon  -to postępowanie jest podobne -TRZEBA WEJŚĆ W USTAWIENIA KOLORÓW :smile:



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×