Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie radzić na nowej skórce forum


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze - nie da się edytować - po naciśnięciu "edytuj" przerzuca na stronke z info "błąd jakiś tam" i koniec. 

Powrót do postu i chęć powtórnej edycji niemożliwa- nie ma już okienka "edytuj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirunia napisał:

@INTEL 1 jest na liście wątków w danym dziale - obok avatarów, liczba odpowiedzi i pod spodem liczba wyświetleń :D

faktycznie - dzięki...:classic_biggrin:

sam bym w życiu sie do tego nie dokopał... :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak, że zamiast wchodzić na 

nerwica.com

wchodzę na forum przez linijkę:

https://www.nerwica.com/discover/216/

 

i -> cyk przenosi od razu do najnowszej aktywności :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, INTEL 1 napisał:

Ilu wieloletnich moich znajomych zniknie z mojego zycia bezpowrotnie...

Ta cała akcja jest depresjogenna. Znow musialo sie w życiu coś spierniczyć, zesrać, skomplikować.

ja też sobie pomyślałem że przez forum przetoczy się fala samobójstw -ale nie będzie tak źle,
chłopaki zaciskamy zęby i uczymy się tego !   dziewczyny spinacie pośladki i uczycie się tego ! :mrgreen:  damy radę ogarnąć te nowinki :smile:
 

Może  przydałby sie film instruktażowy ze zrzutami ekranów ??:
-jak napisać post i go edytować,
-jak cytować raz i wielokrotnie,
-jak korzystać z PW

-jak ustawić sobie profil ,awatar ,podpis
To by oszczędziło 10000 pytań i  8kg nerwów.


Lilith -przekaż proszę dalej tym macherom :
"Aktywne wątki" MUSZĄ być proste w obyciu  -tak jak kiedyś -klikasz link i wywalało posortowane czasowo wątki -robienie jakiś kanałów to jeden wielki KANAUUU :( nikt tego nie da rady sobie ustawić...

Zakładka "Użytkownicy online" -jest do niczego,wyświetla 17 stron ze słowami Gość -powinno być po staremu " Forum przegląda  700 gości i wyświetlać tylko nicki zalogowanych"

 

JERZY62 

Cytat

 z gówna czekolady nie będzie

Dobre :mrgreen: 
JERZY62 wyczarujemy z tego czekoladę ,ale ostrzegam będzie zawierała śladowe ilości orzechów ;)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JERZY62 napisał:

Ale po kliknięciu w link nie wyświetla stronę z ostatnim postem tylko z pierwszym.

@JERZY62 trzeba klikać nie w linki do tematu,  ale w te liczby po prawej, wtedy przeniesie do ostatniego postu.

a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jeszcze sporo do poprawy, ale robi się coraz bardziej przyjaźnie. Chociaż władza ustawiła sobie za dużą czcionkę w okienku kto jest online :D 

y.jpg.4c09d9be10f15cacd843ecfa09759f31.jpg

Jeszcze 2 rzeczy

1. Czasem pokazuje mnie w okienku, że jestem online, a czasem, że nie, tak jak na screenie, nie zalogowałem się anonimowo, a nie ma mnie wśród userów on-line.

2. Napisano na dole, że maksymalny ogólny rozmiar załącznika 48,83 MB, a maksymalny rozmiar pliku 31MB.

nie wiem skąd wzięli tak gigantyczne rozmiary, ale zdjęcia 2 MB nie wchodzą, musiałem zmniejszać. Trzeba by konkretnie ustalić te rozmiary załączników i wpisać tam odpowiednie liczby.

 

  •  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith a ja się czuję maluczkim człowiekiem, przy tak dużych moderatorach i adminach :P :P 

 

Jeszcze w sprawie powiadomień - jak dostanę powiadomienie na ten piękny dzwoneczek, to po przeczytaniu jak go usunąć? Nie widzę opcji usuwania powiadomień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Liber8 napisał:

@JERZY62 trzeba klikać nie w linki do tematu,  ale w te liczby po prawej, wtedy przeniesie do ostatniego postu.

A kto to będzie wiedział,,, dobrze że powiedziałeś ale jakoś tak dziwnie się czuje jak nie klikam w link tylko numer strony. Takie to podziabane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w tym panelu czuję jak ryba w wodzie :D :D (ofc nie tym z nerwicy tylko tak ogólnie mówię o Powered by Invision Community)

Dodałem rangi, włączyłem punkty reputacji, zrobiłem z siebie admina. Utworzyłem też rangę BIEDAK żeby se ją przyznać, ale nie widzę możliwości awansu z admina na biedaka.

Tak tylko mówię, że jak się  @Lilith wkręcisz na dobre w ten panel, to to forum wyjdzie na ludzi :D i będzie lepiej niż na poprzedniej skórce :D 

 

 

a.png

b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JERZY62 napisał:

Ale po kliknięciu w link nie wyświetla stronę z ostatnim postem tylko z pierwszym.

Bo tam jeszcze w statusie przeczytania powinno być zaznaczone "przenoś do pierwszego nieprzeczytanego" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , gdzie My jesteśmy , w czarnej zamglonej dupie , czy na Forum dla ludzi z problemami psychicznymi ???

 Obecnie ledwo daję radę wstać do roboty i poogarniać najważniejsze sprawy życiowe  i tylko te ,,, a mam jeszcze dosłownie godzinami rozszyfrowywać poruszanie sie na Forum . Nie , ja odpuszczam tego typu " rozrywki " . Kto lubi , ma czas , cierpliwość , proszę bardzo , niech się kliźni w całych tych zawiłościach . Nie na moje zdrowie i chore nerwy ,żebym jeszcze się tutaj użerał z problemami technicznymi . Od tego sa odpowiedni ludzie ,,, ale Oni wymyslili zawiłą hybrydę ,żeby i to nam zabrać .

Nie wiem ,czy z czasem cos sie polepszy , oby ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 Bardzo sie cieszę ,że dopiero za drugim  , a nie za dziesiątym razem .

No widzisz, zawsze można znaleźć coś pozytywnego:mrgreen:

No ale tak na poważnie to masz rację. Szukam chwili relaksu a nie grzebania w ustawieniach forum. Dobra zmiana na gorsze, niestety.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×