Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie radzić na nowej skórce forum


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie dodatek dark reader z chrome web store.

Wściekle czerwony kolor zamieniło na przyzwoicie czerwony :D Można poprzesuwać suwaki i dopasować kontrast, nasycenie itd.

Wygląda to tak:

1jpg_qehwhnq.jpg

 

A forum przeglądam tak:

2jpg_qehwher.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2018 o 20:17, wiejskifilozof napisał:

Nie działa pw,bez sensu ta dobra zmiana.RODO,to wynalazek szatana.Ja chce moję stare Forum.Ta nowa odsłona to kretynizm.

Kłopot w tym, że powtórzę po raz drugi albo trzeci (bo już ktoś pisał) że nowa skórka nie ma związku z RODO. Może pośrednio ma bo stary silnik nie spełniał standardów i zabezpieczeń, ale na pewno nie wymuszał tak mocno przeniesienia na nową skórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@refren z poziomu wejścia do konkretnego działu nie ma tej funkcji. Przeglądając randomowy temat również nie ma. 

Będąc zalogowanym także nie ma. To lekko absurdalne, ale opcja pokazuje się jak nas wyloguje, w sensie klikniemy "wyloguj", albo samo nas wyrzuci, wtedy opcja aktywne wątki jest dostępna. Po prawej stronie na dole (i u góry też po prawej)

 

 

2edtqn7.jpg

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2018 o 18:29, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Skoro Wiejski Srebrnousty opowiada juz o szatanie , to jest znak końca czasów tego czego .

 Szkoda , że tak spartaczyli to Forum,dosłownie na cacy . Ta oprawa jest tak odpychająca ,że nie mam ochoty ani pisać , ani nawet tu zaglądać .Te wszystkie zawiłości , o których piszecie to ma być dla kogo , dla ułomnych psychicznie ? No . Nie wspomnę już o PW , które jest tak zamieszane ,,,że szkoda nawet czasu na-krytykę .

 Spędziłem tu tyle lat , ,, 

 to co w tej chwili jest to lipa , porządna lipa . Tyle w temacie .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaleb, wiejski filozof - ile razy mam powtarzać że jest lepiej niż gorzej? Mi to forum pasuje osobiście, ale to dlatego że z portali społecznościowych korzystam już kilka dobrych lat.

Minusy to bugi, brak zabezpieczeń wobec botów, i ogólne niedopracowanie. Gdyby nie to to wszystko działało by OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak bardzo spadła aktywnośc na forum...

Bo mnie sie na przyklad nie chce denerwowac i zaglądam tu sporadycznie. Ciekawe jak wygląda sumaryczna liczna postów napisana na forum teraz i przed "dobrą zmianą":classic_biggrin:

2 godziny temu, mark123 napisał:

"cała aktywność" to lista wszystkich napisanych postów.

Kanał aktywne wątki trzeba sobie stworzyć samemu.

 

I to jest kwintesencja ...

Też mnie to do szału doprowadza. Wczesniej klikaleś "aktywne watki" i klarownie, przejżyście wyświetlały sie tematy w ktorych aktualnie coś sie dzieje. Teraz - bajzel. aby "odkryć " kilka nowych wątków nalezy przewinąc kilka-kilkanaście stron...

Czy ja jestem jakims informatykiem? Co ja mam sobie tworzyc?

Ja jestem psycholem...

Forum to nasza enklawa - przyjazne miejsce, gdzie spotykamy takich jak my.

To nie forum dla psasjonatów samochodów, budowlańców, miłośników psów czy drapania sie po dupie.

To forum dla ludzi zaburzonych, zdeficytowanych, zagubionych. Ludzi, ktorzy niezbyt dobrze sobie radza ze zmianami.

Ale "ktoś" zauważył, że forum zyje, jest aktywne, bardzo wielu użytkownikow się udziela, generalnie - chyba lider wśród for ( forów? ) o podobnej tematyce.

I "ktoś" zwietrzyl interes - reklamy, reklamy, odnośniki i jeszcze raz reklamy...

Kiedy pierwszy raz na forum zawitałem był chyba 2009 rok - bylo to  klarowne,  chyba czysto prywatne przedsięwzięcie, ktoremu niepotrzebne były  żadne nowe "skórki" "przydatne funkcje" "odnośniki" i tak dalej. Istota była treśc, tematyka, intuicyjna łatwośc obsługi i przede wszystkim Ludzie.

Teraz istota sa kliknięcia, wykresy, sklupki, popularnośĆ, reklamy, lokowania i pozycjonowania - czyli KASA.

My zostaliśmy potencjalnymi klientami, reklamobiorcami, przedmiotami mającymi generować zyski.

Forum stało tylko dodatkiem do molocha.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu wartościowych "userów" się zniechęciło/zniechęci ?

Ilu wieloletnich moich znajomych zniknie z mojego zycia bezpowrotnie...

Ta cała akcja jest depresjogenna. Znow musialo sie w życiu coś spierniczyć, zesrać, skomplikować.

Każdy nowy post w moim koronnym temacie CHAD owocowal czasami 700-800 wyświetleniami w ciągu doby, czasami nawet w ciągu kilku godzin. Aż się chcialo pisac, dyskutować - było dla kogo i z kim. Ciekawe jak jest teraz. Zresztą nawet nie wiem jak to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INTEL 1 napisał:

Ciekawe jak jest teraz.

w tej chwili Przyjacielu jest wielka czarna murzyńska rozklepana DUPA , do której nie chce się zaglądać , w dodatku dupa na wymarciu . 

 Lipa straszna . Jak napisałeś dzis w pierwszym poście .

 Wszystko jest tu pomieszane ,zawiłe ,  trudne w ogarnięciu ,wręcz trupem śmierdzi , te białe stronki to symbolika -kitel lekarza sadysty bez empatii w szpitalu dla ,,,wypiżdzionych psychicznie .

 Ach , szkoda słów . 

 Też potrzebuję działu " aktywne wątki " , bo zawsze przez to szukałem "Życia i Energii " na Forum ,,, ale gdzie tam teraz  znajdziesz . Ciężko cokolwiek znależć . A ile przy tym niezdrowych emocji ,,, feeee,,, kalia 

 Daj spokój .

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, INTEL 1 napisał:

Kiedy pierwszy raz na forum zawitałem był chyba 2009 rok - bylo to  klarowne,  chyba czysto prywatne przedsięwzięcie, ktoremu niepotrzebne były  żadne nowe "skórki" "przydatne funkcje" "odnośniki" i tak dalej. Istota była treśc, tematyka, intuicyjna łatwośc obsługi i przede wszystkim Ludzie.

Teraz istota sa kliknięcia, wykresy, sklupki, popularnośĆ, reklamy, lokowania i pozycjonowania - czyli KASA.

My zostaliśmy potencjalnymi klientami, reklamobiorcami, przedmiotami mającymi generować zyski.

Forum stało tylko dodatkiem do molocha.

Nie wiem, czy właścicielem forum pod początku była korporacja, czy kiedyś należało do prywatnej osoby. Jeśli należało kiedyś do prywatnej osoby, no to ta osoba podjęła z jakiegoś powodu decyzje o sprzedaży forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JERZY62 napisał:

Przed zmianą skórki pisałem posty emocjonalnie a teraz muszę się skupić nad techniczną stroną napisania posta.

i wcześnie przed wysłaniem koniecznie go skopiuj , bo jak przedłużysz pisanie , to wszystko pójdzie się  jeeeee---bać bezpowrotnie . Kużwa , technika balszaja !!!

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×