Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie radzić na nowej skórce forum


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż pojawia mi się błąd logowania..zgłosiłam ale póki co nic się nie zmienia tzn wywala mnie po chwili z konta. Pojawia się taki komunikat:

Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.

Coś poszło nie tak, jak powinno. Proszę spróbować ponownie.

Kod błędu: 2S119/1


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego forum , nie wiem jak znaleźć dział o paroksetynie czy esci . po za tym , jak chce w dany temat nacisnąć "aktywność" to jest tylko ostatnia ogólna aktywność , całego forum , a powinno być w działach też . a po za tym ładnie to nowe forum wygląda i jak się naprawi błędy to będzie ładnie :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lilith napisał:

benzowiec, teraz niestety trzeba korzystać z wejścia przez stronę główną. Wchodzisz w indeks leków i szukasz wątku o paroksetynie.

tak już wiem właśnie teraz ogarnąłem , Diabełku :)

 

 

Edytowane przez benzowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Heledore napisał:

Jeśli tak, jak ja, nie widzicie swojego postu od razu po napisaniu i wysłaniu - wystarczy odświeżyć stronę (ctrl+F5 albo F5) i działa ;)

To też jest błąd/bug i powinno zostać napisane. W moim odczuciu spowalnia korzystanie z forum o te kilka sekund i nie jest intuicyjne dodatkowo nie wiem czemu wysłanie posta scrolluje wątek w górę.

Jerzy, wątpię aby to było możliwe. Po pierwsze jest to useless feature trochę i pewnie nie jest zaimplementowany, po drugie aktualnie możesz patrzeć na profil danej osoby, czyli nowa funkcjonalność za starą.

Edytowane przez Reghum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heledore, wstawiając, "małpę" przed nicka, tak jak zrobiłaś to w poście wyżej, osoba do której mówisz, czyli kia_sportage, dostaje informację, że o niej wspomniałaś? 

 

PS.

Wiele rzeczy działa bardzo fajnie, filmy z yt bezpośrednio po wstawieniu w okno działaja elegancko i to od minuty/sekundy w której zostały zapodane. Tagi img również spoko. Jest więcej emotek, to również na plus.  IPB jest bardzo fajne, zobaczycie po dłuższym czasie się przyzwyczaicie i nie będziecie chcieli wracać do starej wersji forum.

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heledore napisał:

tak 🙂

thx 🙂

4 godziny temu, Heledore napisał:

na razie nie da się zmienić podpisu- można ew. wstawić go tylko w formie graficznej.

@Heledore wybacz, że Cię poprawię ale można zmienić podpis, wystarczy w miejscu gdzie się zmienia podpis, wyłączyć bloker reklam, odświeżyć stronę i pojawi się okno z możliwością dodania podpisu w formie tekstu,  swój tak zmieniłem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kia_ sportage :classic_biggrin::classic_biggrin:

 

A z mojej strony poprawka, będąc w ustawieniach sygnatury wystarczy odświeżyć stronę (niezależnie od tego czy mamy blokera włączonego, wyłączonego, czy w ogóle go nie posiadamy).

Odświeżenie (F5) powoduje pojawienie się okna z możliwością ustawienia sygnatury :D cuda na kiju :D 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W celach testowych dodałem wielu z Was do profilu i widnieję w Waszych profilach jako obserwujący :D Trzeba rozruszać nowe opcje forumowe :D 

Jak się komuś nie podoba, że obserwuję jego aktywność, to bez przeszkód można mnie usunąć :D O ile się da :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wiejskifilozof napisał:

Nie działa pw,bez sensu ta dobra zmiana.RODO,to wynalazek szatana.Ja chce moję stare Forum.Ta nowa odsłona to kretynizm.

Skoro Wiejski Srebrnousty opowiada juz o szatanie , to jest znak końca czasów tego czego .

 Szkoda , że tak spartaczyli to Forum,dosłownie na cacy . Ta oprawa jest tak odpychająca ,że nie mam ochoty ani pisać , ani nawet tu zaglądać .Te wszystkie zawiłości , o których piszecie to ma być dla kogo , dla ułomnych psychicznie ? No . Nie wspomnę już o PW , które jest tak zamieszane ,,,że szkoda nawet czasu na-krytykę .

 Spędziłem tu tyle lat , ,, 

 to co w tej chwili jest to lipa , porządna lipa . Tyle w temacie .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JERZY62 napisał:

Dupowate to forum się zrobiło przez tą nową skórkę, szlak by to trafił:classic_mellow:

---w dodatku bardzo niedopracowane technicznie . Na jednych stronach jestem zalogowany , na innych wylogowany , ale szopki 

 Szkoda słów , ja przynajmniej do tego badziewia się nie przyzwyczaję , wiem o tym . Białe to wszystko jak w szpitalu dla wariatów , zero przytulności , intymności , ciepła ,,, w dupę srał 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lilith napisał:

Wiem, że proszę o dużo, ale trochę cierpliwości. Na razie walczą z podstawowymi błędami technicznymi. Trochę trzeba będzie poczekać aż to poogarniają. Włączyli Forum, żebyśmy mieli gdzie pisać. Kwestie techniczne dopiero rozwiązują. W dalszej kolejności ma przyjść wygląd Forum i upodabnianie go do starej wersji. Nie wiem ile to zajmie, ale będę o to dalej marudzić. Wiem, że to cholernie irytujące, bo i mnie to wszystko wnerwia. Ale to w końcu dla ludzi tutaj wchodzę, więc zagryzam zęby i czekam. Tak, czy inaczej - zgłaszajcie dalej błędy, bo ja to przekazuję dalej. 

Lilith , cierpliwość to się zawsze znajdzie 🙂 . W kwestii działania i uczestnictwa swojej osoby w Życiu Forum to mam wiele cierpliwości ,,,

 Pocieszyłaś mnie bardzo ,że cały czas coś tam remontowcy pracują nad udoskonaleniem obecnej wersji Forum .

 Niech nawet i rok pracują , poczekam , ale żeby to co stworzą było lepsze od poprzedniego , proste ,przejrzyste, przytulne ( w kolorach , etc ) i tego typu . 

 Nie chciałbym ,żeby jacyś parciarze popsuli coś tak Fajnego jak to Forum , przez swoje amatorstwo i brak wiedzy , kompetencji i wprawy oraz obeznania w działaniach programów komputerowych i samego życia Forum .

 

 Pozdrawiam.

 Co do zgłaszania błędów działania Forum , nie wiem nawet od czego tu zacząć ,ba ja nawet nie wiem jak sie tu poruszać , proszę Tych , którzy są bardziej ogarnięci w temacie komputerów ,żeby to robili do SKUTKU .

 jeszcze raz pozdrawiam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×