Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy warto kierować się negatywnymi emocjami?


nvm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: czy waszym zdaniem istnieją sytuacje, w których warto kierować się negatywnymi emocjami? Jeśli tak, to jakie? W jakich warto a w jakich nie warto? A może nigdy nie warto? Jeśli nigdy nie warto, to po co istnieje możliwość kierowania się nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj żałuję swoich reakcji pod wpływem silnych emocji, szczególnie tych negatywnych. I choć jestem psychologiem, to "szewc bez butów chodzi". I mnie niejednokrotnie trudno o te 10 głębszych oddechów, zanim wycedzę potok słów, niejednokrotnie niepotrzebnych słów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2018 o 08:45, Lilith napisał:

W zasadzie, to najrozsądniej w ogóle nie robić niczego pod wpływem emocji tylko poczekać, aż zelżeją. To sa niestety tylko słowa, ponieważ w rzeczywistości ciężko zachować opanowanie i nie zawsze rozsądek bierze górę...

 

19 godzin temu, ekspert_abcZdrowie napisał:

Zazwyczaj żałuję swoich reakcji pod wpływem silnych emocji, szczególnie tych negatywnych. I choć jestem psychologiem, to "szewc bez butów chodzi". I mnie niejednokrotnie trudno o te 10 głębszych oddechów, zanim wycedzę potok słów, niejednokrotnie niepotrzebnych słów. 

Hmm...dziękuję za wasze odpowiedzi 🙂

W takim razie proszę o wypowiedź w moim najnowszym temacie, który do tego również nawiązuje:

 

🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×