Skocz do zawartości
Nerwica.com

fizyka,matematyka,nauki ścsle


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Karol ma rację - inteligencja emocjonalna również ma znaczenie - przypuszczam, że u mnie z nią kiepsko.
No właśnie a to najważniejsze. Ja ją mam na poziomie 30-40 pkt nie wiem czy to można tak przekładać jak IQ ale jeśli tak to jestem głęboko upośledzony emocjonalnie i niezdolny do samodzielnego życia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie mam IQ, ale za to mam myślenie abstrakcyjne i logiczne na wyższym poziomie niż przeciętny człowiek, ale co z tego jak moja lekka fobia społecza i negatywne cechy charakteru nie pozwalają na pełnym funkcjonowaniu wśród ludzi. Zarabiam mało, a do tego coraz więcej pije alkoholu co pewnie zaowocuje alkoholizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140 W. Podstawówka ukończona z ledwością(w zasadzie to byłem w niej tyle o ile, żeby być kwalifikowany), LO rzucone w pierwszej klasie. EQ słabe. Jeżeli coś mnie nie zainteresuje to koncentracja niemożliwa(non stop poza domem słuchawki w uszach - audioksiążki, wykłady itp. i bez tego ani rusz). Tak więc testy IQ to bzdet. Moje rodzeństwo nie zastanawia się nad tym jak jest zbudowany świat i funkcjonuje życiowo i społecznie nieporównywalnie lepiej ode mnie.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś kompleksy co do IQ to niech się mocno puknie w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wolałem przedmioty humanistyczne ale jako że po matematyce i fizyce była potencjalnie lepsza kasa to wybrałem ścisłe.Dopóki nerwica się mocno nie rozwinęła byłem bardzo dobry z matmy,potem dostawałem ataków paniki na testach,dopiero dzięki cloranxenowi wróciłem do formy i skończyłem studia,których w sumie nie warto było kończyć bo teraz programuje i po roku zarabiam więcej niż kumple z 2-3 stażem w budownictwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×