Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak przestać gnić w domu.


emikado

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryłam, że są grupy rowerowe. Zastanawiam się nad dołączeniem. Są też grupy kuglarskie i równie chętnie się wkręcę... Chyba każde zainteresowanie można jakoś rozwijać. Kwestia tego, co komu pasuje. Ja niby bym rozwijała się w grupach ale... wolę sama. Warto czasem zrobić w życiu "break" by spojrzeć inaczej. Ja tak miałam dwa dni temu. Wróciłam do domu i od razu poczułam się jak w więzieniu. No i znów sporo tu siedzę...

 

Fajny ten ŚDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Zróbcie kulig 🤩

Nad morzem śniegu zero za to wieje ze 100 km/h, można polatać.😊

No ale zima w północnej Polsce nie zachęca do wychodzenia z domu bo albo pada, albo wieje i słońca nie widać, o ile w dużym mieście to może tak nie przeszkadza bo są inne atrakcje  to na prowincji jest gorzej. No ale dla chcącego nic trudnego jak mówią.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith To nie są racjonalne lęki 🙂

Nawet jakbym na siłę próbowała coś konkretnego znaleźć, to jest to bardzo ciężkie. Oczywiście mogę napisać, że boję się, że np. zemdleje ( co mi się na ulicy faktycznie kiedyś zdarzyło) ale to jest tylko jeden z elementów. 

Chyba po prostu w domu "nie muszę". Pod hasłem "nie muszę" mam na myśli praktycznie wszystko łącznie z "nie muszę mieć siły aby chociaż stać" , ale tak źle ze mną nie jest 🙂

Edytowane przez Nieistotne00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiesz sobie jest aktywność to jest aktywność i basta, aktywność w domu czyli sprzątanie, aktywność jako wychodzenie jak najczęściej, z byle powodu nawet po zapałki do sklepu, jak jadę  autobusem to wysiadam 3 przystanki wcześniej i idę do domu na piechotę, aktywność to może być wszystko, również zmiany w żywieniu, sprawniejsze szykowanie się do pracy, nie jesteśmy stworzeni do bierności, jeśli się ruszasz- żyjesz, musimy się ruszać żeby żyć, wszak to życie może się w każdej chwili skończyć. W piątek w Koszalinie 5 młodych dziewczyn poszło do klubu i zginęło w pożarze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×