Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magic wolf

NN4V największa kurva na forum

Rekomendowane odpowiedzi

A więc co zrobić z tym skurvysynem? Obraża ludzi od wielu lat, mam pojechać do jego domu i mu zajebać w ryj i pobić go na śmierć? Mam zabić tego skurwysyna aby się uspokoił (bo administracja nie chce go uspokoić).

Czy mam sobie ustawić jako swój własny życiowy cel: Zabicie gnidy, która gnębi mnie i innych ludzi, jako priorytet życiowy? Nie wiem czy się opłaca marnować życie na jedną gnidę. Bo takich gnid jest więcej na świecie. Wszystkich nie zabijesz a może jednak? A może właśnie trzeba wytępić to skurwysyństwo ze świata?

Gnido, mam nadzieję, że zdechniesz w największych męczarniach jakich może doświadczyć człowiek za to co zrobiłeś innym ludziom. Mam również nadzieję, że spotkam cię za życia a wtedy zrozumiesz o czym mówię. Metalowa rurka a później kanister z benzyną na ciebie skurwysynu. NIE ZASŁUGUJESZ NA TO ABY ŻYĆ, GNIDO...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I znowu to samo :roll: A nie przyszło do glowy, że to nie On jest problemem tylko Twoje podejście? No nie. Takie rzeczy nie przychodzą do głowy jak się człowiek zamyka i nakręca. Pominę, że to już kolejna osoba, w związku z którą zakładasz podobny temat...

No i o kim ten wpis świadczy? Co ten wpis pokazuje? Jak dla mnie, to niestety zionie buractwem. I to najbardziej razi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi