Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magic wolf

Hasiok

Rekomendowane odpowiedzi

magic wolf, koniec personalnych wycieczek. Jeśli nie jesteście w stanie znosić swoich wypowiedzi, to jest coś takiego, jak przycisk "ignoruj".

Czyszczę temat.

Zawiodłem się na Tobie... Nie sprawdziłaś dokładnie, kto był prowodyrem i na kogo trzeba było rzucać mięsem. Nie sprawdziłaś tego, natomiast przyczepiłaś się do niewinnego człowieka. A później psioczysz na niesprawiedliwy świat, jednocześnie sama w niesprawiedliwy, nie rzetelny sposób oceniając innych. (tak właśnie, trzeba było PW przeczytać, żeby zrozumieć szerszy kontekst, zanim sie wypowiesz i ocenisz innego człowieka) Ale nie, osądzasz innych ludzi w niesprawiedliwy sposób a później sama płaczesz nad własnym losem i niesprawiedliwością wobec Ciebie i zastanawiasz się dlaczego tak jest. Spójrz na siebie, to będziesz wiedziała dlaczego tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekaj, czekaj, teraz już wiem. To był troll, wjebał mi się na PW i sprowokował... Jebać wszystkich trolli, typu arahja7.

Ta psychopatka wie co robi, jest mądrzejsza od moderacji, więc ciężko będzie ją wyłapać, nie wiem czy admin da radę :lol: Tak czy inaczej, eutanazja dla psychopatów. To moje życiowe motto: Obowiązkowa eutanazja dla psychopatów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz heledore wpadnie i napisze, że czyści temat, ku uciesze arahji7, która cieszy się z nieświadomości moderacji, z jednoczesnym bezkarnym trollingiem. Czy moderacja jest w stanie ogarnąć to wszystko? Wątpię... Natomiast ja jestem w stanie ogarnąć psychopatę pod tytułem arahja7, eutanazja, obowiązkowa i natychmiastowa, to jest rozwiązanie...Żaden ban nie zastąpi Ci eutanazji, która należy Ci się od urodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zagalopowales się. Zastanawiam się w tej chwili, czy z butów wylazla Ci tylko słoma, czy chamstwo z dodatkiem totalnego braku poszanowania drugiego człowieka i niestety ograniczonym postrzeganiem rzeczywistości? Pozostawię to bez komentarza.

Dodatkowo, radzę uporządkować belki we własnych oczętach, a nie wciskać istnienie drzazg u innych w miejscach, gdzie ich nie ma. Swój bajzel sprząta się samemu, a nie obwinia innych o jego istnienie. Eutanazji, to radzę poddać wtórny debilizm, którego rażący przykład jest powyżej. Ktoś Cię sprowokował, ktoś jest winny, ktoś jest be, Ty nie miałeś w tym najmniejszego udziału, Ty nic nie zrobiłeś, Ty się przecież nie wpisales na Forum ogólnym w temacie o kosmetyce i nie wieszałeś na nikim psów, bo zabolało, że komuś nie pasuje Twój sposób bycia i wrzucił Cię do ignorowanych, Ty nie zacząłeś się burzyć jak woda w czajniku, bo ktoś Ci zwrócił uwagę, że robisz syf na Forum ogólnym łamiąc Regulamin, zamiast rozwiązać sprawę prywatnie jak przystało na mężczyznę, a nie zdechłego korniszonka, który strzela fochem jak malutki berbeć. To nie Ty. Przecież Ty jesteś dorosłym człowiekiem, który potrafi podejść na spokojnie i z dystansem, nie zachowywałbyś się tak żenująco, to przeciez nie Ty...to ktoś zupełnie inny, ktoś, kto nie potrafi ścierpieć tego, że nie wszyscy muszą się z Nim zgadzać i Go lubić, ktoś, kogo bardzo boli zdanie innych na Jego temat, zachowanie innych względem Niego...ktoś, kto zachowuje się bardzo dziecinnie przez brak dystansu do siebie. Nie, z całą stanowczością, to nie byłeś Ty. A zatem wybacz taka ogromną niesprawiedliwość, która Cię spotkała.

Głupio Cię ponosi. A szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi