Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magic wolf

Hasiok

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że kosmetyka naturalna i wizaż są moimi konikami to chętnie bym tutaj o tym porozmawiała, na luzie :) Czy jest tu ktoś kto również miałby taką ochotę?

Czy są tu jakieś białe wampirzyce które wybielały się kwasem kojowym? :mrgreen:

A nie lepiej się po prostu umyć, zamiast nakładać na siebie tony kosmetyków? Myślisz, że zatuszujesz smród nie mytego przez tydzień ciała kosmetykami?

Oczywiście można używać antyperspirantu, odżywek do włosów, do ciała aby dbać o skórę ale bez przez przesady. Michael Jackson przesadnie podszedł do swojego wyglądu i zobacz co stało się z jego twarzą. Wiem, wiem, to operacje plastyczne ale z Tobą może być tak samo jak przesadzisz, zamiast pomóc swojej skórze to jej zaszkodzisz i w wieku 40 lat będziesz wyglądać na 80.

Myślę, że przesadna kosmetyka jest zbędna, po prostu dbaj o ciało zachowując minimum, kupując najbardziej potrzebne kosmetyki. Jeżeli wydasz o 1000zł więcej miesięcznie na kosmetyki to wcale Ci to nie pomoże i wcale nie staniesz się lepszym człowiekiem, lepszym od innych, którzy dbają normalnie o swoje ciało, nie nakładając dwóch kilogramów gówna dziennie na swoje ciało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kosmetyki na psychopatię i puszczalskość nie działają :twisted:

(do forumowiczów, koleżanka napisała mi perfidne PW, którym byłem zszokowany, zawsze byłem dla niej w porządku, zawsze, pomimo, tego, że się z nią nie zgadzałem, nawet wyciągnąłem do niej rękę pomimo tego, że mnie obraziła a ona ponownie do mnie z mordą, dla mnie to jest stracony człowiek, nigdy więcej nie uświadczy mojego szacunku, ewentualnie 1000 lat będzie musiała mi lizać d... za to co zrobiła)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magic wolf, koniec personalnych wycieczek. Jeśli nie jesteście w stanie znosić swoich wypowiedzi, to jest coś takiego, jak przycisk "ignoruj".

Czyszczę temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi