Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w górach


Gość klex

Rekomendowane odpowiedzi

no to mamy już dwie osoby jak ktoś zainteresowany pisać w temacie albo na priv

im więcej osób tym lepiej :D

termin i miejsce do ustalenia np Zakopane 26-27 maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że się będzie kłócił dobra na razie zbieramy osoby termin do ustalenia tak do miesiąca czasu. Wiadomo najlepiej osoby które mają niedaleko bo nikt z nad morza nie będzie się tłukł 600 km na dwa dni no chyba że chce to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nieboszczyk pojedzie ?

dałem temat do zamknięcia bo wątek spontan dla spontanicznych ludzi typowo nie zlotowy tylko pakuj walizki i jedź ale tu nie ma takich osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nic nie organizuje oddaje wątek komuś innemu.

U mnie krótka piłka jedziesz albo nie nie chcę mi się wertować kolejnych 50 stron żeby coś się wykluło.

A towarzysza/szkę znajdę sobie na fb/gumtree albo na ulicy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wetnę się w temat :mrgreen:

 

 

A w ten weekend chciałby się ktoś spotkać? :D Szkoda, że tak późno podano tę informację - motocykliści rozpoczynają sezon:

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,40959,otwieraja-sezon!.html

1000 motocykli w jednym miejscu :D

Samemu mi się trochę nie chce, niby jestem motocyklistą i powinienem prawilnie wziąć udział w zlocie na motocyklu, ale chętnie bym spojrzał na to wydarzenie jako turysta i spotał się z kimś z forum.

 

 

Bez zbędnego pie*dolenia przedstawiam gotowy plan, łącznie z mapką :D Nie chcę żadnych niedomówień, pytań i rozwijania wątku na kilka stron. Albo komuś pasuje i się wpisuje, że będzie, albo nie.

Rozchodzi się o to, by być przed 12:00 w lokalizacji przedstawionej na mapie. Przystanek "Ustroń Polana", obok jest parking i kompleks turystyczny, kolej linowa Czantoria, pizzeria i inne miejsca gdzie można posiedzieć i pogadać.

Na mapie zaznaczone miejsce przejazdu motocyklistów, o 13:00 będzie msza, nie idziemy na mszę, tylko obserwujemy przejazd motocyklistów, którzy wezmą w niej udział, kilku z nich zapewne straci życie w tym roku, pokój ich duszom.

 

 

Termin - sobota 12 maja, godzina 11:40, jest to propozycja jednodniowego spotkania, bez noclegu.

 

Otwieramy google maps

-> https://www.google.pl/maps/

-> klikamy na ikonkę "trasa"

-> w polu "punkt początkowy" wpisujemymy swoją lokalizację

-> w polu "punkt docelowy" wpisujemy "Ustroń Polana, 3 Maja 1, 43-450 Ustroń"

-> ogłaszam zbiórkę o 11:40 na przystanku Ustroń Polana.

 

[attachment=0]mapa.jpg[/attachment]

 

-> chętni do udziału proszeni są o wpis w temacie. Na PW można zadać pytanie, ale chyba wszystko jasne. W przypadku braku chętnych, proszę o usunięcie posta w niedzielę (13 Maj)

Rozumiem, że to już po pojutrze i termin jest absurdalnie krótki, ale może komuś ze śląska pasuje i akurat ma ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemon, dzisiaj leje i grzmi od południa, a na jutro zapowiadają podobną pogodę. To by była męka, a nie przyjemność spotykać się w deszczu :mrgreen:

Jak ktoś chętny to dalej aktualne, ale wydaje mi się, że nie ma to sensu w takich warunkach pogodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednej ze szczyrkowskiej knajpy mają zajebistego tatara do którego można sobie zamówić nawet po kilka żółtek jak kto woli kiedy ktoś gustuje w tej potrawie.można też napić się miejscowej kurwicy,starej kurwicy i przekurwicy, pojeść róznych oscypków.jesienią można sie wybrać na grzyby na Skrzyczne.borowiki które nigdy nie są robaczywe,maślaki,podgrzybki na niebieskim szlaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypad w góry to zawsze dobry pomysł... choć pewnie bym nie wylazła na górę

są kolejki linowe dzięki którym nie złapiesz kleszcza i nie będziesz mieć "obitych" nóg przez cały tydzień.Skrzyczne i inne beskidy znacznie się różnią od tatr.są bardziej płaskie podczas gdy tatry są zaostrzone i niema na nie praktycznie żadnych kolejek linowych.są tylko pionowe szlaki i gdzieniegdzie łańcuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×