Skocz do zawartości
Nerwica.com

Blagam o pomoc


Fiona333

Rekomendowane odpowiedzi

:silence: Witam , mam 19lat I od jakiegos czasu czuje sie fatalnie . Zaczne od początku .

Wyprowadzialam sie od rodzicow I mieszkam z chlopakiem , ktory czesto wyjezdza w delegacje . Zostaje wtedy sama I rzadko wychodzę , chyba ze do szkoly . Moje samopoczucie zaczelo sie pogarszac (choć zawsze byłam pełna życia) . Zaczely naplywac dziwne mysli , ze jak wyjde z domu to cos sie stanie . Lezalam ciagle w lozku I mowilam sobie ze juz nie wstane . Z czasem bylo coraz gorzej , zaczely sie zawroty glowy I jakby cisnienie w glowie I uszach oraz mysli ze umieram . Ze zlego samopoczucia przerodzilo sie w jakies urojenia . Sprawdzilam w internecie ze zawroty moga byc od guza ... wpadlam w paranoje ze moge byc smiertelnie chora . Teraz kazdy bol jest zlym znakiem , wszystko sprawdzam na internecie I wszystko zwiastuje nowa smiertelna chorobe . 2 miesiace temu ciocia zmarla na stwardnienie boczne zanikowe , a teraz ja sie boje ze moge miec to samo , pojawily sie nawet drgania miesni charakterystyczne dla tej choroby (przeczytalam ze moze to byc tez nie dobor witamin) . Nie wiem co mam robic , czy sobie faktycznie wmawiam , czy mam sie martwic ... (Dodam ze za 2tyg mam wizyte u psychiatry )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wątku o hipochondrii (jest trochę wyżej). Przede wszystkim przestań czytać w internecie o objawach. To warunek konieczny. Nerwica charakteryzuje się tym, że potrafi świetnie zasymulować objawy o których czytasz, a w rezultacie tego, ty potrafisz je świetnie dopasować do wszystkich najgorszych schorzeń jakie znajdziesz w sieci. Po prostu tego nie rób.

 

Trzeba zrobić podstawowe badania, jeśli lekarz rodzinny stwierdzi, że powinnaś się udać np. do neurologa, to trzeba to zrobić i wykluczyć problemy czy schorzenia fizyczne. Jeśli badania nic nie wykażą, a śmiem twierdzić, że na pewno tak będzie, to wtedy trzeba udać się do lekarza psychiatry. Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×