Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wisła, Ustroń, Cieszyn] Południowa Polska + okolice


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[Wisła, Ustroń, Cieszyn] Południowa Polska

 

Witam

Miasta na południu PL (woj. śląskie) żeby zbytnio nie przynudzać - lasy, góry, ośrodki wypoczynkowe, turystyczne i sportowe. Pełno fajnych miejsc, właśnie zaczyna się majówka, więc trochę tłoczno ;)

 

Zakładam temat na wzór innych z tego działu, może znajdą się chętni na spotkanie? :)

Na plakacie mamy obchody, święta, wydarzenia, imprezy itd.

 

(najbliższy tydzień)

[attachment=0]kalendarz_plakat_UW-01.jpg[/attachment]

Wiadomo, nie chodzi o atrakcje, lepiej spotkać się, pogadać, spędzić ze sobą czas.

 

 

 

PS 1

Tak się składa, że byłem dzisiaj w Ustroniu - "Płyniemy Polsko - staw kajakowy 14:00 - 17:00" ..nic ciekawego, zamiast skupić się na tym co się dzieje, patrzyłem na drona, który lata i wszystkich filmuje o_0

PS 2

Zdaję sobie sprawę, że liczba chętnych na spotkanie będzie wynosić 0, ale spróbować nie zaszkodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nauczyć się latać :classic_smile: Mam lęk wysokości będąc na drabinie, dachu itd. ale coś czuję, że paralotnie i śmiganie ponad górami to coś innego i tu nie byłoby strachu :D 

Jakiś dół ostatnio i "imprezy" na których byłem od początku sezonu, można policzyć na palcach jednej ręki :classic_sad:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

partalotnie to Matrix.ziemia inaczej wygląda .wręcz tak dziwnie świeci na zielono i żółto.jak masz lęk wysokości to spodziewaj sie  za raz silnego bólu żołądka godzinami,gwałtownego rzygania i łzawienia.jeden lub oba twoje buty mogą wpaść komuś do pieca przez komin.tam nic nie słychać i nikt cie nie słyszy."zeskok" z masywu górskiego trwa dziwnie długo.z drugiej strony będziesz z siebie dumny kiedy mając lęk wysokości glajciłeś i nie będziesz mógł przestać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×